Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hétfőre vagyok kiírva, de...

Hétfőre vagyok kiírva, de zárt a méhszájam. Esélytelen, hogy meglesz, vagy attól még beindulhat a szülés, elfolyhat a vizem? Csak a derekam fáj, de az iszonyatosan.

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek délelőtt azt mondta az orvosa, hogy még teljesen zárt a méhszája, ebből mostanában nem lesz szülés. Este 7-kor elfolyt a magzatvíz, éjfélre meglett a baba. Szóval ez nem jelent semmit. Egyébként az, hogy fáj a derekad, valószínűleg as zülés közeledtét jelzi..akár épp tágulhatsz is..
2010. jan. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem előbb folyt el a magzatvízem, és talán ha egy ujjnyira voltam nyitva. Nem is fájdogált csak egy picit. Viszont szülés előtt 1 héttel még azt mondta a doki, hogy rendesen be sincs illeszkedve a feje....szóval bármi lehet:)
2010. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs szülés és nem zülés :D
2010. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, zárt méhszáj, ctg egyenes, semmi jel. Másnap délután vérzés, amit derékfájdalom kísért, akkor már 3cm-re nyitott volt a méhszáj. A rendszertelen fájások miatt hazaküldtek (2napot jósoltak), de még aznap fél 10-kor visszamentünk a kórházba, addigra 7cm-re tágultam. 1óra múlva már túl voltam a szülésen. A 8 óra alatt csak a derekam fájt, de az kegyetlenül.

4hónapos baba anyukája

2010. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!