Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen otthoni bevált módszere...

Milyen otthoni bevált módszerek vannak a szülés beindítására?

Figyelt kérdés
Nem szeretném csak érdekel mert már annyi félét hallottam és ha volt tapasztalat akkor osszátok meg.
2008. aug. 15. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Szia.én nem szerettem volna befeküdni a korházba, ezért a szülésznő a szexet ajánlotta.Nekünk bevált.egy jó felszabadult szex és reggelre megjöttek a fájások.mikor elindultunk a korházba már 3 perces fájásaim voltak.2 óra múlva meg volt a babó.viszont a sógórnőmnek nem jött be.se a szex, se a teák, se a homeopátiás gyógyszerek.2 héttel továbbhordta.én azért most is beválalok egy jó szexet,hátha most is be jön.boldog babavárást.


20 hetes kismama

2008. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
én is a sexet tuddom ajánlani
2008. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszike de gondolom a póz sem mindegy mert mi is próbáltuk már de semmi :D most vagyok 39hetes :D jó babavárást.
2008. aug. 15. 17:21
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem a póz a lényeg hanem az,hogy orgazmus legyen
2008. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Bizony, az orgazmus a lényeg! Az megindíthatja a méhösszehúzódást.
2008. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
az első válaszoló vagyok.pozt azt nem tudok mondani, de ami biztos, az az hogy engedd el magad.eddig ovatosan csináltátok még tudatalatt is, mert tudtátok, hogy baj lehet belőle.most ne gondoljatok arra hogy terhes vagy, persze a normális kereteken belül.
2008. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem az egyik frissen szült ismerősöm a 41. héten a mellbimbó csavargatást csinálta. Nem tudom mennyire vállik be, de gondoltam megírom :) Boldog babavárást! 24 hetes kismami
2008. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az orgazmustól indulhat be, hanem a spermában vannak olyan anyagok!
2008. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Szia sok séta és szex.A mellbimbó csavargatás veszélyes csak orvosi felügyelet mellett lehet,ezt olvastam róla
2008. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Én meg pont úgy tudomhogy az orgazmus a lényeg, nem a sperma, mert az előzőnek méhösszehúzó hatása van.
2008. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!