Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. hétben vagyok és megfáztam...

38. hétben vagyok és megfáztam egy kicsit. (remélem nem lesz komolyabb) Ha pár nap múlva megszülnék könnyen elkaphatná tőlem a betegséget a pici?

Figyelt kérdés
Lehet butaság amit kérdezek,de bosszant nagyon,hogy pont ilyenkor fázom meg..!
2008. aug. 15. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
hät igen:(.ez tényleg nem valami jo hogy pont most vagy beteg..ha megszülnél valoszinü lehet nem puszilgathatnàd öt sokat pär napig,vagy lehet ilyen maszkot adnànak ràd,éS ugy adnàka kezedbe öt.amugy meg gyorsan vegyél igazi kamillafüvet..;),éS fözzed ki,hagy benne a tälba majd hajolj fölé és takard le a fejed.inhalälj.a meleg göz és a kamilla jol bemegy a légutakba..ja és igyäl is kamillateàt.nem lesz nd akkor;).
2008. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én nagyon köhögtem, meg folyt az orrom, amikor végül császárra került a sor, a mi picikénk nem kapta el.
2008. aug. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de nem ezmiatt császároztak,ugye? :-) Már vettem strepsilst-azt szopogatom,azt elvileg lehet.Remélem elmúlik,mire megérkezik a pincúrka.A fityulára én is gondoltam,hogy biztos kapnék.De azért nagyon rossz lenne emiatt nem puszilgatni! Köszi a válaszokat!!
2008. aug. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!