Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi az orvos tarifája, ha...

Mennyi az orvos tarifája, ha szakrendelésre járok, nem magánrendelőbe, és az orvos barát?

Figyelt kérdés
Szakrendelésre járok, nem magánrendelőbe, és az orvosom (egészségügyis csalás révén) "barát". Érdemes a terhesgondozásra is hozzá járni? Így mennyit illik adni neki? Minden terhesgondozáskor adjak, vagy csak a szülés után? És ha nem nála szülök, mert épp tegyük fel szabin lesz?
2007. okt. 27. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a dolkid pont akkor szabin lessz,akkor az peh.Mert csak a fogadott (magán)orvos megy a szülönöhöz.

Normál esetben az ügyeletes orvosnál fogsz szülni.

2007. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érdekes kérdés. Mert, ha a család barátja az illető akkor elég vastag bőr van a képé, ha elfogadná a pénzt. Kérdezz rá, de szerintem nem fogadja el. Max. vegyél neki egy ajándék-kosarat. Vigyázz magatokta, kellemes babavárást kívánok. :)
2007. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nyiltan megkérdeztem az orvosomtól, aki meglepetésemre azt mondta annyit amennyit gondolok. Ha barát és normális nem fogad el pénzt. Ha mégis összeget mond, akkor szerintem alacsonyat mond ha igazi barát. Egyébként meg nem vagy köteles adni.

2007. nov. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!