Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsyban szülő kismamáknak...

Bajcsyban szülő kismamáknak miben kell szülnie? (mármint milyen ruhában)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem,mert akkor pakolok be a szülőszobai cuccokhoz is valami "nemsajnálnálom" felsőt,hálóinget,amit utána kidobok..

köszike :)


2014. dec. 1. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Adnak kórházi hálóinget,de ha a sajátodban szeretnél azt is engedik . :)
2014. dec. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :))
2014. dec. 1. 08:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a sajátomban voltam végig. Térdig érő, elöl gombosban. Meleg volt ott is, meg a szobákban is.
2014. dec. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de amúgy adtak volna gondolom kórházit,nem? :)
2014. dec. 1. 08:54
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó kérdés ...

Az első babámat kórházi hálóingben szültem, a másodiknál előre szóltak, hogy zuhanyzás után a sajátomat vegyem fel és abban megyünk a szülőszobába. Nem tudom, mitől függ. Szerintem készülj úgy, hogy sajátban fogsz szülni, aztán hátha adnak.

2014. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 2x szültem ott 2008/2012 .Mindkét alkalommal úgy zajlott,jelentkezés után néztek nst-t,megvizsgáltak.Utána jött a beöntés,és utána kezembe nyomták a hálóinget.
2014. dec. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Egy éve szültem ott, csomaggal érkeztünk a kórházba, még volt időm otthon átgondolni mi kell. Nekem nem ajánlották fel a kórházi hálóinget, látták, hogy van nálam minden.

De ha úgy indul be valakinél a szülés, hogy "az utcáról sietnek be", szerintem szívesen adnak kórházit.

2014. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Akkor mindenképp viszek,köszönöm!

Mennyire lesz"foltos",piszkos,véres,stb.. ??

érdemes újat venni,vagy vigyek valami régit?

2014. dec. 1. 14:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok,akkor ez nagyon változó.Mert a másodikkal már bent voltam a nőgyógyászai osztályon voltam,előzőnap vettek fel.Éjszaka jelentkeztem a szülőszobánál,nem az utcáról esetem be :)Nálam is volt minden mindkét esetben,a szülősznőm szó nélkül hozta a kórházit.
2014. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*szülésznőm
2014. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!