Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagy a baba, de 10nappal...

Nagy a baba, de 10nappal későbbre írták ki császárra mint a kiírásom napja, most mi lesz, nem lesz baja?

Figyelt kérdés

Szóval holnap lépek a 37.hétbe. Hétfői uhn 3200 gramm ra becsülték, doki mondta csak becslés, de szerinte inkább több.

34 héttől nyitva a belső méhszájam 1 ujjnyira, minden este jóból, derekam szétszakad. Terhességi cukrom van, diétával tartom, de néha így is magas...

Dec 25 re vagyok kiírva, mensi alapján, stimmelt eddig minden uhn, csak most nagyobb a baba. 12 hetesen is pont jó volt minden.

Tegnap mentem időpontért császárra(előző császár miatt) gondoltam lassan kiveszik a babát. De a dokit csak a legelső uh lelet érdekelte, ami alapján jan4 a kiíràsom napja, jan 5én fog megcsàszàrozni...

Így is nagy a baba, valamint nem bírom éjjel abból áll hogy bōgök a fájdalomtól, és fàradtsàgtól... A hasam úgy érzem szét robban..

Valamint a terhesség vége felé a cukrom is egyre nehezebb kezelni, diabetikus szerint ez sajnos így van, nőni fog.... Úgy érzem ez már se a babámnak se nekem nem jó...


2014. dec. 3. 08:36
 1/10 A kérdező kommentje:

Doki azt mondta reménykedjek hogy elfolyik a magzatviz holnap, és akkor meg császároz...

Persze remélem beindul a szülés, vagy elfolyik a vizem hamarosan. De mivan ha mégsem?

2014. dec. 3. 08:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen más a szokás a Kórházakban! A Bp.-i Margitban pl. a terhességi cukrosok szülését megindítják a kiírt időpont előtti héten. Ez a protokoll. Nekem UH alapján állapították meg a terminust, a 12.hetin, mert nem menstruáltam amikor teherbe estem szoptatás alatt. Nekem is császárom volt, 16 hónapja. De mi természetes szülésre készülünk, és majd a doki követi hogy kell-e műteni vagy sem. Azért ha már ilyen teher a terhességed, és valószínűleg a te dátumod a jó, szerintem még január előtt meg fog indulni spontán a szülésed. Magánorvoshoz jársz? ha kis szerencséd van, Karácsonykor zaklathatod. :-) Ha már januárra tett.
2014. dec. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem, nincs fogadott dokim. Én naiv azt gondoltam programozott császárra felesleges....

Most meg már nem vállalnak be, aki talán vállalná nála 150+ egy szülés, na nekünk az picit sok......

2014. dec. 3. 09:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia

én csak azért iírok mert enis dec 25-re vagyok kki írva és nekem tegnap 2600 ra becsülték a babám. Szóval ttényleg nagy babád van :) (vagy az enyém pici) egyébként szurkolok!

2014. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nem tudsz másik orvoshoz menni, vagy esetleg a kórházba?

Ez egyáltalán nem normális, főleg terhességi cukorral. Akkor még inkább terminus előtt császároznak.


Én 37 hetes vagyok, 3. babával. Tegnapi uh szerint szintén 3200gr a baba. (dec. 20. lett volna az időpontom) Már 2 hete megbeszéltük a dokimmal, hogy dec. 10-én lesz a császár, most intézem a labort, EKG-t. Én is szenvedek, alig várom a jövő hetet.

2014. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 aHermann ***** válasza:
Amúgy nekem nincs terhességi cukrom. A lepény meszesedik egy kicsit. Ezen kívül minden rendben.
2014. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Terhességi cukorral tilos a túlhordás! Egyébként a cukor értékek javulni szoktak a vége felé éppenséggel. Én a helyedben felkeresném az osztályon a főorvost és elmondanám az aggályaimat!
2014. dec. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ezt ne hagyd annyiban, ne legyen kellemetlen beszélni mással, a babád egészségéről van szó. Én a helyedben bemennék az ügyeletre valami enyhe panasszal, éppen hogy benn ne tartsanak, és így meguh-oznak, megvizsgálnak, más nőgyógyász remélhetőleg. Elmondja a véleményét, és óvatosan rákérdezel hogy tulajdonképpen melyik időpontot kellene figyelembe venned, mert ideges vagy, és ő mit gondol az állapotodról, főleg hogy GDM-es vagy. Ha a Karácsonyi dátumok nézzük nem vészes a súly, ha alkatilag te és a párod sem vagytok vékonykák. Mi a férjemmel hízékonyak vagyunk, a lányunk 3750 grammal született.
2014. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos ezt az osztàlyvezető főorvos mondta....


Nem körzeti kórházba hova mehetnék a végén?

2014. dec. 3. 12:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Vidéki vagy, vagy Pesti? Ha Pesti, akkor Női klinikát próbáld meg.

Különben meg nem kell hagyni magad, állj a sarkadra! Némi kenőpénz sem árt... Azért sem szabadna húzni az időt, mert az előző is műtét volt, aminek hege van. Nem értem ezt az orvost. Ne hagyd magad!

2014. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!