Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok a kórházi...

Mit gondoltok a kórházi látogatásról szülés után?

Figyelt kérdés
Persze apuka nagyszülők testvérek jöhetnek. Csak haverok barátok barátnők rá érnek később
2014. dec. 3. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Haverok, barátnők hagyományosan még az első hónapban sem nagyon járnak látogatni. Úgy szokták mondani, hogy azért, mert ilyenkor még a családé az idő. Úgyhogy a kórházi látogatás túlzás szerintem.
2014. dec. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb bnőm jött a kórházba, de én örültem neki, sőt nála az 1 hónapot se tartottuk, otthon is jött látogatni, bár olyan mintha családtag lenne kb féléves korunk óta ismerjük egymást. De más barát/barátnő nem volt, csak családtagok.
2014. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én örültem a barátoknak a kórházban. A baba üvegajtó mögött szundikált, mi meg kintről csodáltuk és beszélgettünk. Itthonra csak 3-4 hónapos kora után jöttek barátok.
2014. dec. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

max szülők.... engem nagyon kifarasztottak, csaszar utan alig birtam menni, 45 fok volt, minden latogato elott idot kellett szakitanom a zuhanyra ami nem volt konnyu zsinór szoptatas mellett, volt hogy egy orat aludtam egesz ejjel aztan mikor masnap veget rrt a vizit es letehettem volna a fejem, mar kellett rohannom zuhanyozni hogy fogadhassam oket, kozbe felebredt a baba akkor varatni oket hogy visszaaludjon. mire elaludt összeert kért latogato csoportom tehat vagy 9-en vartak ram kint ettol feszult lettem amit a baba megerzett es befeszult o os. a vege az lett hogy ugy ahogy voltam belazasodtam toluk es 10 napig nem mehettem haza.

elso gyerek, elso unoka, megértem hogy mindenki latogatni akart, de a 2. babanal ilyen nem lesz az fix.

2014. dec. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Hozzám jött mindenki és örültem neki. Mert ugyan végig velem volt a fiam de mivel ilyenkor csak alszik elég uncsi lett volna. Otthonra viszont nem jöhet senki azóta sem (3.5 éves) de eőtte sem. A lakàsunk privát szféra max a szüleink jöhetnek be ha muszáj.
2014. dec. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szüleink, testvéreink jöttek, plusz egy-két unokatestvér, rokon, legjobb barátnőm. Nem zavartak, itthonra is bármikor jöhettek az első napoktól kezdve.
2014. dec. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

5-ös, tényleg soha senki nem mehet hozzátok? Ez fura.

Ahol szültem, 2-től 5-ig volt látogatás. Én imádtam, mert nagyon elfáradtam a végére, ráadásul szigorúan betartották.

2014. dec. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hozzám csak a párom jöhetett be, nagyszülők, tesó sem. Páromhoz is alig tudtam kimenni úgyis, a babát meg nem lehet természetesen kivinni. Nálunk ezt mindenki elfogadta. De már aznap jöttek látogatni, amint hazahoztuk.
2014. dec. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy nagyon be kellene korlátozni. A gyermekágyra nem engednék be senkit, maximum a férjeket előzetes egyeztetés után. (éppen nem szoptat senki)

A folyosón engedném a látogatást, a napon meghatározott időben.

A legtöbb kismama nem tud így szoptatni, nem tud pihenni. Nem hiányzik ennyi idegen a vérző, kifáradt anyukáknak. A több ágyas kórteremben meg el tudod képzelni mi van, ha becsődül a rokonság. Sok helyen a babát sem védik, bárki megnézheti, aztán szegény kis éretlen immunrendszere meg dolgozhat a fertőzések ellen.

2014. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hozzám is csak a férjem jött, 4-6ig. a babát nem lehetett kivinni. így mivel elég kényelmetlen volt a látogatás így megkértem mindenkit hogy ne jöjjenek. egyedül anyósom esett be váratlanul, épp haza fele tartott így tett egy kis kitérőt, de kb 5 perc volt. azt ahogy hazamentünk csütörtökön a férjem családja egy része szombaton jött is, főztek nekünk, meg babáztak egyet. az én szüleim azt hiszem 3-4hetesen jöttek le, és így szépen majdnem minden hétvégére szerveztünk egy családtagot/tagokat :)
2014. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!