Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni fogamzásgátlás?

Szülés utáni fogamzásgátlás?

Figyelt kérdés
Bocsi előre is ha hülyeséget kérdezek de most szültem és nem tudom ez hogyan van.6 hetes kontrollon szeretnék gyógyszert iratni.akkor is írnak ha nem jött meg a menzeszem? mi van ha valakinek 10 hónapig nem jön meg akkor nem is tud gyógyszert szedni?
2014. dec. 5. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Írnak akkor is, igen. Amíg szoptatsz csak 1-2 félét lehet, az orvos tudja melyik az.
2014. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 6 hetes kontrollon nekem automatikusan írta fel a doki a gyógyszert.
2014. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második baba után Mirena spirált tett fel, nekünk bevált.
2014. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a hat hetes kontrollon írta az orvos. Másnap el is kezdtem szedni mivel ennél nem kell megvarni hogy megjojjon és nem kell hét napos szünetet tartani hanem folyamatosan kell szedni akkor is ha megjön közbe. De ezeket bizti elmondja majd au orvos is :) nekem egyebkent a cerazettet írta.
2014. dec. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az en dokim semmilyen tablettat nem javasolt szivesen. Mirenat rakattam fel en is a masodik babank dzuletese utan.
2014. dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!