Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után közvetlenül hogy...

Császár után közvetlenül hogy szoptattál? Oldalra bír fordulni az ember? Vagy fel tud ülni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat erdekes volt, hanyatt fekudtem, hoztak a babamat es ugy ramraktak. Ez igy nem nagyon sikerult. Aztan utana mikor kiment az erzestelenito, akkor ugy ahogy oldalra fordulva probalkoztunk. Ulni azert nehezkes volt egy-ket napig.
2014. dec. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amint letelt az előírt írt idő amíg ugye nem szabad mozogni, simán felültem, forogtam stb. Nem volt gond.
2014. dec. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ülve volt kényelmes szoptatnom. De a többiek a szobában inkább fekve tették.
2014. dec. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Közvetlenül utána, ahogy feküdtem, a férjem valahogy odarakta a babát, én meg tartottam a kezemmel. Elég idétlen volt. Aztán mikor már felkelhettem, ülve, meg aztán már oldalra tud fordulni az ember, úgyis.
2014. dec. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaj borzaszto volt en nem tudtam fordulni, a csecsemosok a segitseg helyett inkabb elvittek a babat meg orokke az oldalra fordulast eroltettek. aztan mikir fogyni kezdett meg sargulni, elkezdtek komolyan venni a problemam, es az egyikuk mutatott egy jo pozt, igaz rém kenyelmetlen volt orakon keresztul, muanyag szekben ormotlan parnaval az olemben de ugy legalabb evett. ha tudom, hogy ket hetig bent leszek; vittem volna szopi parnat.
2014. dec. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első császár után kényelmetlen volt oldalra fordulni, mert húzódott a varratom (vagyis kapcsozva voltam, lehet azért), ezért akkor inkább ülve szoptattam, bekértem a szopipárnát, és azon.

A másodiknál már nem húzódott (akkor rendes sima varrat volt), annál simán tudtam bármerre forogni, úgyhogy akkor nagyrészt fekve.

2014. dec. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ülve volt a legjobb. Volt a kórteremben szék és arra ültem ki, mert fekve nem tudtam. Az ülés is kegyetlenül fájt, de egy fokkal jobb volt mint oldalt fekve.
2014. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!