Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fiatal anyukák! Megbántátok,...

Fiatal anyukák! Megbántátok, hogy fiatalon szultetek? 18L

Figyelt kérdés

#terhesség #szülés fiatalon
2014. dec. 9. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mi számít fiatalnak?

én 24 évesen szültem, talán még a fiatal kategóriába tartozom a mai viszonylathoz képest. nem bántam meg egyáltalán. most 4 éves a kisfiam.

2014. dec. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, 7 hónapos a babám, nem bántam meg egy percét sem!
2014. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21 vagyok (pont ma) 10 hónapos a kislányunk és várjuk a másodikat. Én egyáltalán nem bántam meg. Mindig is fiatalon akartam szülni. Többet nem is szeretnénk, boldog kis család vagyunk.
2014. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
én 16 évesen, ar elsöt. a 2.at 18évesen,3.at 20 évesen.és nagyon jo hogy ilyen hamar szültem öket
2014. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 mind egy apatol?
2014. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megbántam. Nem a lányom miatt.

Munka nincs, minden interjún máshogy állnak hozzám, ha kiderül hogy gyerekem van. Az ingyensuliról is lecsúsztam, pedig jó lett volna még egy szakma, és érettségi.

A barátok is szépen elkopnak.

19évesen szültem. Most négy éves.

2014. dec. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21 évesen szültem, jövő hónapban lesz 3 éves a fiam. Nem bántam meg egyáltalán, sőt... Bár nem terveztük, de 1 percét se bánom hogy így alakult.
2014. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Én 21 évesen szültem a kisfiamat, a párom 35 volt. Tervezett baba volt, biztos háttérrel. Én harmadéves voltam a főiskolán, mellette végig dolgoztam, a párom már évek óta dolgozott. Egyátalán nem bántam meg, viszont nagyon nehéz volt. Mindkét oldalról sokat segítettek a nagyszülők is, a párom is rengeteget foglalkozott a babával, hogy le tudjak diplomázni. Most 5 éves, és jön a kistesó. Már most érzem, hogy ez egész más lesz, de úgy érzem, életem egyik legjobb döntése volt, hogy akkor belevágtunk a babázásba :)
2014. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen mind 1 apátol vannak,és nekünk is segitenek a nagyszülök .A másik meg az h mindenünk meg van biztos háterünk ,ház kocsi munka stb...
2014. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nyuszmoo ***** válasza:
Nagyon korán szültem, és soha nem bántam meg. Fizikailag könnyebb volt, mint most, 24 évesen:-)
2014. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!