Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden esetben van tágulási...

Minden esetben van tágulási vérzés?

Figyelt kérdés
39 hetes terhes vagyok, de nem tudom,hogy tágulok-e már, vérezni nem véreztem, nem tudom ez baj-e, illetve a nyákdugóval sem találkoztam, vagyis még kb 3 héttel ezelőtt volt valami nyálkás barnás izé, akkor mondtam a dokinak,de azt mondta korai, meg se vizsgált, és azóta se...Nem tudom,hogy tágulok-e, illetve,hogy ez befolyásolja-e,hogy a baba mikor bújik ki? már nagyon szeretnék szülni, mert egyre nehezebben bírom.

2014. dec. 21. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
ismerősöm a 41. héten szült meg és 1,5 napot vajúdott szegény. most hétfőn szült. neki sem volt ilyen vérzése. a nyákdugó a másik barátnőmnek meg a 38. héten jött ki és rá 1 hétre szült,de neki sem volt ilyen vérzése.
2014. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en kEt ujjjnyit tagultam a szules inditas elotti ejszakan de semmilyen verzessel nem járt.
2014. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
aktív vajúdási szakaszban volt minimális (már a szülőszobán). Nyákdugóval sem találkoztam.
2014. dec. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a vajúdás alatt iszonyatosan véreztem, ahogy nyílt a méhszáj.
2014. dec. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia

én se találkoztam a nyákdugóval,pedig a 36.hét óta figyelem.. méhszájam két héttel ezelőtt 3000 volt,egy jóslóm se volt még. Egyáltalán semmi jele a szülésnek :D

39+3hkm

2014. dec. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyákdugót olyat, mint a nagykönyvben meg van írva, én sem láttam, pedig három babát szültem. Tágulási vérzés volt minden alkalommal, a vajúdás előrehaladott állapotában, azaz az 5-4-3 percesek alatt. Ez nem folyamatos vérzés volt (nálam), hanem fájások alatt-után ürülő nyálkás véres valami.


Nem jelent semmit, mennyire van nyitva a méhszáj a terhesség alatt, vagy akár az utolsó napokban. Simán lehet reggel 3000, estére meg megszülsz.

Hát csak várj türelmesen, én az elsőt és a harmadikat is túlhordtam a terminuson 5, illetve 6 nappal, szóval még lehet akár két heted is vissza. :)

2014. dec. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyàkdugóval talàlkoztam.rá 2 napra szültem a37. héten.Véreztem.itthon kezdődött.usgyi kórház.1 óra alatt 4 ujjnyira tágultam.ez volt az oka.burokrepesztés,1 óra múlva kezemben volt a babám.gondolkodni sem volt időm.
2014. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!