Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez tágulási vérzés vagy...

Ez tágulási vérzés vagy nyákdugó lehet?

Figyelt kérdés

Bocsánat a nem túl guszta részletekért. Gyakorlatilag vérrel mintázott, takonyszerű valami ürül, már órák óta. Ha pisilek és törlök, utána azért 3-4 törlés kell, mire színtelen lesz a papír, a fehér alsóneműn pedig vérszínű folt van, de inkább márványos, összességében 2-3 cseppnyi vér lehet szétterülve.


Ez nyákdugó vagy tágulási vérzés? Már időben vagyok, tehát nem bánnám, ha a közelgő szülést jelezné.


2014. máj. 13. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő!!könnyű szülést! 5gyermekes anyuka
2014. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mays ***** válasza:
Szerintem is nyákdugó, tehát már tágulsz. Nekem a nyakdugo tavozasakor mar 3perces fajasaim voltak . Hajra csak ugyesen :-)
2014. máj. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mays ***** válasza:
Hanyadik het?
2014. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
40. pár óra híján.
2014. máj. 13. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tágulás és nyákdugó. Holnapra tippelem a babát :) lehet, hogy éjjel már mentek be :) nekem a nyákdugó után 2 órával kezdődtek a fájások (persze, ez még lehet akár napok is, de én drukkolok, hogy már ne kelljen sokat várnod :))
2014. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem érzek semmit, néha belenyilall a hüvelyembe egy-egy mozdulatnál, de fájdalom nincs.
2014. máj. 13. 18:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Pár órája tart, legközelebb csütörtökön megyek vizsgálatra, ha addig nincs semmi (ctg+ doki).
2014. máj. 13. 18:01
 8/8 anonim ***** válasza:
NEkem a nyàkdugó nem tudom elment-e.Amikor fàjàsom volt kb 15-20perces akkor vèreztem picit,màs nem volt csak sima vèr.Az a tàgulàsi vèrzès.Nàlad bizti ez a nyàkdugó volt. :)
2014. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!