Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik? Ebből lehet már...

Mi történik? Ebből lehet már baba a napokban?

Figyelt kérdés
39hetes kismama vagyok. Tegnapelőtt reggel egy teljes betétnyi barnás cucc volt a tisztaságimon. Másnap azaz tegnap reggel pedig teljesen egyértelműen elment a nyákdugo. Véres volt és jó sok. Utána egésznap jöttek még kisebb darabok de azok már nem voltak véresek. Aztán egésznap keményedtem stb...de végül nem lett semmi. Ma pont mennem kellett ctg - re és megnézett az orvosom is. Azt mondta majdnem 2ujjnyira ki tágultam és picit puhult a méhnyak is. ( nekem extrém vastag és átlagnál több a magzatvizem is , , így nincs egyszerű dolga a méhemnek ) Baba nagyon jól van. Szépen befordult de koponya még kimozdithato valószínűleg ezt is a sok víz okozza. Miután haza jöttem jó 2db tisztasági lett véres. Egy pedig barna. Ez tágulási vérzés lenne? ?? Baba amúgy 2napja feltűnően keveset mozog. Mikor van így esélyem szülni????? Köszönöm szépen ha valaki válaszol! !!:-)

2013. okt. 17. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
En ha igy vereznek bemennek mindenkeppen.
2013. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pár órája értem haza pont orvosi vizsgálatról. Szerintem attól van. Felhivtam az orvosom azt mondta előfordul...tágulási vérzés
2013. okt. 17. 17:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Az orvosom teljesen lazán reagálta le. Szerinte ilyenkor természetes. Lehetséges h . kézzel picit tagitott h.haladjunk ?
2013. okt. 17. 17:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja ertem. :-) de am ha mar 2 ujjnyira nyitva vagy szerintem sok mar nem kell h babazhass :-) konnyu szulest kivanok. Es sok egeszsget a kicsinek es neked is.
2013. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!