Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaza van a dokinak és csak...

Igaza van a dokinak és csak én vagyok türelmetlen, vagy menjek be a kórházba? 39+2h km

Figyelt kérdés
Ma voltam nst-én,nem lett valami jó nem mozgoztt a bébi,csak a vége felé(de tényleg csak a végénél)!Megnézte az orvos és azt mondta nem a legjobb ezt holnap ellenőrizni kell!Holnap megyek ujra nst-re!De nem lesz késő,vagy menjek be a korházba,de akkor meg ugy néz ki mintha nem hinnék a dokinak!Tanácstalan vagyok,És meg vagyok ijedve!
2010. febr. 18. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én bemennék, a pici az első. Mindenesetre egyes dokik olyan csudálatosan tudják a kismamikat "lerendezni". "Ez nem a legjobb, holnap ellenőrizni kell"....Az én dokim olyan lelkiismeretes volt, hogy bármilyen panaszra vizsgált, és itt is azt olvasom, hogyha nem tökéletes a kismami eredménye , inkább befektetik és ráteszik a kütyüket... Szóval én 1. telón felhívnám, hogy nyugtalan vagyok emiatt, nehogy gond legyen; aztán vagy elmondja hogy szerinte miért nem lesz gond (de már az is egy megkönnyebbülés) vagy befektet.

2010. febr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Figyeld a mozgást. Nekem azt mondta a doki, hogy ha nem érzem, hogy mozok egy fél nap, akár csak egy délelött sem, akkor azonnal korház. Előtte feküdjek le és figyeljem, hogy tényleg nem mozog, vagy csak nem érzem. Kicist meg is lehet piszkálni, hogy reagál e rá.

Ha mocorog egy picit, akkor lehet, hogy lusta napja van, (az enyémnek is szokott lenni) És akkor ráérsz holnapig.

2010. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tUDOM HOGY A BABA AZ ELSŐ,DE MIT MONDJAK OTT BENT!NEM AKAROK HISZTISNEK TÜNNI ÉS AZ ORVOST SE AKAROM LEJÁRATNI!
2010. febr. 18. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
azért hívd fel telefonon, és akkor nem járatod le! Mi lehet a legrosszabb ? Hogy ad vmi tanácsot? (Én ezt tenném.)
2010. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igyál meg 2 pohár kólát.Ha nem mozog,akkor azonnal go go go.
2010. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mikor a fiammal az utolsó napokat jártunk akkor már olyan kicsi volt neki a hely, hogy egy nap jó ha 1 alkalommal megmotdult.

Mikor NST-re mentem volt olyan, hogy egyet sem mozgott, a nővér mindjárt hment a dokihoz, persze akkor pont nem volt ott az én orvosom... a másik doki meg aláírta a papírt és annyit mondott nincs semmi gond, alszik a baba...

Gondolhatod én is mennyire paráztam, szóltam a dokimnak hogy keveset mozog a pici mindjárt UH-t csinált, de nem volt baj a picivel, tényleg csak aludt...

Szerintem is hívd fel az orvosod persze ha van, ha meg nincs menj be a korházba és mondd azt hogy nem mozog a pici csinálnak egy UH-t, ne avval kezd hogy nst-n nem mozgott, mert akkor lehet hogy csak azt mondják, hogy aludt, nyugodtan füllents egy picit, hogy egésznap nem mozgott így biztos megvizsgálnak és Te is megnyugodsz és a dokit sem járatod le :)

2010. febr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia. nekem az első nstém nem lett jo, a dokim látta és még aznap délután visszahivott nstre utánna hazamehetem, de másnap hajnalban meg is szültem .


szoval, én megvátnám a holnapi nstt ha a dokim ezt mondta és nem keresnék meg ügyeletest. de ha bajt érzek akkor egyből mennék a korházba. persze ugy h beszélek a dokimmal telon elötte.

2010. febr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan menj be mond hogy nem érzed jól magad nyugtalan vagy a tegnapi vizsgálat végett és szeretnéd ha megnéznének senki semmi rosszat nem fog mondani hidd el. Én eljátszottam ezt a kislányommal nem mozdult már másfél napja felhívtam a dokit ő mondta menjek be uh-ra és még a váróban megmozdult de attól függetlenül megvizsgált és tisztelettel bánt velem azt monda így megnyugszom és nem sztresszelem a babát sem. üdv

3 gy A

2010. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!