Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor estem...

Szerintetek mikor estem teherbe? Igaza van a dokinak?

Figyelt kérdés

Egy hónapban csak egyszer voltunk a párommal együtt, Az okokat nem részletezném.

A régebbi aktus után 43 nappal voltam ultrahangon látszott egy kis folt a doki szerint lesz belőle valaki...

Én azt hittem akkor estem teherbe, de ezek szerint mégsem.

Amikor teherbe eshettem az adatok alapján, az az említett ultrhang előtt volt kb. 19-20 nappal.

Szerintetek is az orvosnak van igaza? És hogy ha hamarabb alkalomkor sikerült volna akkor már lett volna szívhang, és nagy embrió is.

És ez az eredmény jó szerintetek egy 19-20 napos babának? tehát menzesz szerint olyan 4-5 hetes...

Köszönöm a válaszokat

Boldog babavárást mindenkinek


2013. júl. 19. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsit kusza nekem ez most!

Mik az adatok az ultrahangrol?

Petezsak van, szikholyag?

Mekkoranak merte a petezsakot?

Pontosan ird le hogy mikor volt utoljara az utolso menstruaciod mert ezt igy nehez megfejteni. Es azt is hogy melyik napon voltatok egyutt mert azt mondod pontosan tudod.

2013. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit érdekesen fogalmaztad meg, de értem.

A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják az orvosok. Tehát, amit az orvos mond azzal semmi gond. A terhességnél van egy úgy nevezett holt hónap. Ezt nem számoljuk. Nagyabbából lehet érteni mire akarok kilyukadni? :)

2013. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

???? Szerintem ess neki mégegyszer:)

Tehát kisebb a terhességed, mint kéne lennie? Az UH előtt 43 nappal voltál együtt a pároddal, de a baba csak 19-20 napal azelöttinek felel meg?

Nem írtad, hogy amúgy a ciklusod melyik táján voltatok együtt, hogy mik a mért adatok, hogy amúgy rendben van-e a baba?

Ha tutira tudod, mikor eshettél teherbe, akkor nincs mit számolni. Ha rendben lesz a terhességed, akkor úgy is a késöbbi hetekben korrigálják a terminus végét, ahhoz kell tartani magad:)

Én is tudtam a 2. terhességemnél, hogy mikor estem teherbe, mert csak 1 alkalomból jöhetett össze, de én sejtettem, hogy valami nincs rendben, (missed ab volt), mert kisebbnek mérték a babát. Viszont olyan is van, akinek mégis utána minden rendben megy és egészséges babát szül:)

2013. júl. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!