Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hogy viseltétek szülés...

Ti hogy viseltétek szülés előtt/közben/után a szomszéd helységekből átszűrődő jajgatást, hörgést, sikolyokat?

Figyelt kérdés
Engem jobban megviselt, mint maga a szülésem, pedig állítólag nem volt könnyű. Ha a szülésemre gondolok, hálát érzek és megkönnyebbülést, hogy kibírtam, ha a hanghatásokra, még most, napokkal utána is a hideg ráz tőle.
2014. dec. 26. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Én túl ordítottam mindenkit :D

De amugy nem érdekelt ki ordít , 2 percesekkel kerültem fel a vajúdóba, be sem vittek a közösbe, hanem külön szobába voltam aztán mar mentem is szülni :)

2014. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

3 szülésem volt, az első 2-nél abszolut nem zavart, legalább tudtam ki mikor szül :D


Viszont harmadik valami rettenetes volt :( Mellettem vajúdott egy csaj, 14 hetesen elfolyt a vize, megkellett szülnie azt a csöpp babát :( Nagyon sajnátam, megviselt, végigbőgtem... szomorú volt :(

2014. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

én nem hallottam semmit.

bocs, ha hulye a kérdés, nem otthon szultem, de hogy zajlik ez Magyarországon? a vajudás..a szulés? hogy lehet hallani a tobbi not?

2014. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt erőm ordítani, így nem értettem, hogy neki honnan van újra és újra...
2014. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

1-es vagyok. Én a debreceni klinikan szültem. 2013 11.09 . -én. A legnagyobb felújítás közepette . Ott közös vajúdó van vagyis kb 8 àgy ahol vajúdnak a nők. Csak egy kis függöny választ el minket .

Nekem szerencsém volt külön szobát kaptam mert az osztályvezető szülésznőt fogadtuk fel.

2014. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy zavart, de én sem értettem, hogy van erre ereje. Én beszélni is alig tudtam. Amikor megszült, a szülésznőm és az orvosom is megjegyezte, hogy végre lesz egy kis nyugalom.
2014. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

Én csak egy esti NST-erejére mentem be a Bajcsyba a szülőszobák részére,ahol külön szobák vannak,ajtóval..

Hát így is hallgattam egy nő sírását,ordítását,rimánykodását. Én sem értem hogy volt rá ereje,vagy mitől jobb ha az egész osztály őt hallgatja.

Nyilván rohadtul fáj,de minek ordít? Csak elmegy az ereje a végére.. Na mindegy.. mikor visszamentem éjjel 3kor (epekővel diagnosztizáltak,de azt hitték fájásaim vannak),még akkor is ott volt a nő,és ugyanúgy kiabált,csak halkabban.. a szülésznő szólt neki,hogy mostmár hagyja abba,mert 6órája ezt hallgatja az egész osztály,kicsit türtőztesse magát,még EDÁ-t is kapott..

NA akkor csend lett :)

2014. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én ettől tartottam a leginkább, hogy másokat hallok szenvedni.

Aztán az élet/ szerencse úgy hozta, hogy mire én mentem szülni, megtelt a függönyös vajúdó, és a külön ágyas szobát kaptam meg. Pedig az orvosom előtte ki is kötötte, hogy nem hajlandó ott szüleszteni, de mázlim volt, hogy nem lett volna helyem, így nem volt más lehetősége.

Semmit nem hallottam, hála a jó égnek. Kétszer- háromszor bizony én is elordítottam magam, de mentségemre szóljon, hogy 3 bitang fájás alatt ki is tágultam teljesen, szóval gondolhatod, mennyire intenzív fájdalom volt.

Hamar meglett a baba, utána sem hallottam senkit sírni, hörögni, ordítani.

2014. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én programozott császárra mentem be a szülőszobára. Már vajúdott egy kismama, a szülésznő mondta, hogy perceken belül meglesz a baba. Percek múlva sem hallottam baba sírást, csak kiabálást, gyors lépteket, futkosást, és egyre több orvost láttam elfutni. A csajszi egyre hangosabban kiabált, az orvosok is egyre hangosabban beszéltek, szörnyű volt hallani. Tudtam, hogy baj van, majd egyszer csak néma csend lett. Jött az orvosom, és mondta, hogy várnunk kell, sürgősségi császár van előttem. Hálát adtam mindennek és mindenkinek, hogy nekünk a kislányommal ezt nem kellett átélni.
2014. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A Bajcsyban szültem , a szobában semmit semmit nem hallottam. Végül császár lett, és a császáros megőrzőben hallgattam éjféltől reggel 6-ig ordítani egy nőt. Borzalmas volt...
2014. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!