Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehetséges hogy csak a császár...

Lehetséges hogy csak a császárra fogadjak dokit? Terhesgondozásra máshoz járnék?

Figyelt kérdés
Sajnos akihez járok utóbb tudtam meg hogy nem vállal szülést,és már 31-hetes vagyok.
2015. jan. 2. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor a fent maradó időben kezdj el másik doki magánrendelésére járni. Mert kórelőzmények ismerete nélkül egy doki sem fogja vállalni csak a császárt.
2015. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ennyi idős terhesen már nem vállalnak a dokik.De nálunk is van olyan doki, aki nem vezet le szülést, ő megállapodott egy dokival, akihez küldi a kismamákat és nála szülhetnek, 36. héttől járnak hozzá a kismamák, addig a terhesgondozást az a doki végzi, aki nem vezet le szülést. DE erről szól a kismamáknak a legelején, nem a 31. héten nyögi be, hogy bocsi, de én nem vezetek le szülést. Azért kérdezz rá, hátha van doki, akivel megállapodott. Hol keresnél dokit egyébként?
2015. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Eddig nem magánhoz jártam.

De probáltam magánhoz menni azt mondta idös a terhesség....

Budapesten szeretném.

2015. jan. 2. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha indokolt a császár, azt igy is ugy is megcsinálják a kórházban. Nekem programozott császárom volt magándoki nélkül. Minden rendben lezajlott, nagyon rendesek, kedvesek voltak.
2015. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!