Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Programozott császárom lesz...

Programozott császárom lesz aug.13. -án, és nemtudom hogy altatásban végeztessem, vagy érzéstelenítővel. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az első fiamat is császárral szültem,igaz ő simán indult, komplikáció miatt lett végül császár.Most is császározni fognak mert vékony a heg.Akkor altatásban csinálták a császármetszést, de most nemtudom hogy ismét altassanak-e vagy érzéstelenítőt kérjek.Az altatást már ismerem, viszont az érzéstelenítést nem.Félek is tőle, nehogy esetleg rosszul adják be.Köszönöm szépen a válaszokat előre is!
2013. aug. 2. 13:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%

Csak sürgős esetben csinálják altatással.

Ez nem a te döntésed .

2013. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
èn is csàszàrral szultem ès csak èrzèstelenitot kaptam, szerintem te is igy kèrd ha lehet igy egybol làthatod a picurid, ès nem olyan rossz èn nem èreztem semmit
2013. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nekem is érzéstelenítéssel volt, annyira nem volt kellemes a szuri, de kibírható. Nem kell megmozdulni, csak felvenni a testhelyzetet, nem szúrják mellé. Annyi rossz, hogy utána remegsz vagy egy óra hosszáig, ahogy megy ki a cucc, legalábbis nekem ez volt.
2013. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
54%

Jobb helyeken lehet választani, de altatásban nem ajánlják, mert állítólag az altató hat a babára + nem láthatod azonnal.

Ennek ellenére, ha nekem kéne dönteni, 1000%, hogy altatásban kérném (nincs még gyerekem), mert a többi módszertől égnek áll a hajam. Mondjuk eleve a császártól is.

2013. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérj érzéstelenítést, ha lehet! Ha nem hat, akkor úgy is elaltatnak! Olyan jó egyből meglátni a picit, hallani, ahogy felsír.
2013. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Az orvosom azt mondta hogy majd kedden beszéljem meg az altató orvossal hogy hogyan legyen.Azért így írtam.És érzéstelenítés esetén meddig kell a megfigyelőben lenni?Mert altatásnál 16 órát voltam ott, addig csak 1-szer láttam a babám.Utána mentem át a szobába.

Illetve az altató orvosnak kell pénzt adni?

Köszönöm szépen még egyszer is!

2013. aug. 2. 13:47
 7/30 anonim ***** válasza:
3 órát kell csak ott lenni akkor, és végig ott lehet veled a baba és az apuka is! Ha nem fogadtad fel az anesztest, akkor nem kell neki pénzt adni.
2013. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Kedden kell mennem az aneszteziológushoz, akkor beszélem meg vele a részleteket.És ha megfogadom akkor mennyit szokás adni?
2013. aug. 2. 13:53
 9/30 anonim ***** válasza:
Mindenképp spinális érzéstelenítés,hisz ez nem terheli a baba szervezetét és te sem vagy kiütve tőle.Volt altatásos műtétem és két spinális érzéstelenítéssel császáraim,hát ég és föld.Ráadásul tényleg jó hogy megéli az ember,észnél van,rögtön találkozik a babájával ( az megismételhetetlen látvány és érzés)én nem hagynám ki!Közben kedvesen beszélgettek velem,még poénkodtak is!Hamar kimegy a hatás,igaz feküdni kell,és nem lehet a fejet sem emelni,mert mellékhatásként brutál fejfájást okoz,ha nem tartod be,kórházfüggő hogy mennyit,nálunk 12 órát.Mivel a módszer egészségügyi szempontból Mindenképp jobb,csak kivételes esetekben használnak már csak mélyaltatást,ha orvosilag indokolt,szóval nem biztos hogy te választhatod meg!
2013. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha megkérdezed tőle. De ha azt mondja, hogy amennyit gondolsz, én nem adnék egy 20-asnál többet, mégis csak egy szúrás az egész.
2013. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!