Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol voltál amikor elfolyt a...

Hol voltál amikor elfolyt a magzatvíz?

Figyelt kérdés

Hol voltál vagy éppen mit csináltál amikor elfolyt a magzatvíz?

39. hetes vagyok és folyton arra gondolok hogy hol és mikor fog megtörténni.



2015. jan. 4. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itthon ültem, ugyanazon a kanapén, amin most is (természetesen le lett takaritva). Egész nap jöttünk-mentünk, én nst-re, férjem háziorvoshoz, urológiára, mert be akarták fektetni. Délután értünk haza, csináltam ch csökkentett sütit (terhességi cukros voltam), már csak hűlnie kellett a hűtőben, leultem a tv elé, hogy nyugiban megnézném a híreket, közben olvasok egy könyvet, erre bumm, egy nagyot kemenyedett a hasam, férjem röhögött is, hogy amilyen szerencsénk van, majd most folyik el, majd pár másodperc múlva elindult. Mondjuk valahogy nem féltem tőle sohasem, hogy jaj hol indul majd meg. Statisztikailag éjjel indul jóval több szülés, így nagy volt rá az esély, hogy ne idegen helyen induljon meg. Nyugi, ne idegeskedj ezen. Befolyásolni úgysem tudod. Kitartást a végéhez!
2015. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Éjjel mentem ki pisilni és akkor folyt el.

Második szülésnél pedig este, szintén otthon. Akkor csak annyi volt, h fel álltam.

2015. jan. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2015. jan. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindkétszer a kórházban, miután burkot repesztettek.
2015. jan. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A szülőágyon burokrepesztés után :)
2015. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
1.-nek nagyon köszönöm a biztataást és remélem hogy nekem hasonló lesz
2015. jan. 4. 09:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem is repesztettek, így a kórházban a szülő ágyon. Tudom, hogy sok olyan anyuka van itt, akinek nem kellett repeszteni, de a statisztikák szerint csupán 10-20%-ban fordul elő a korai, vagy idő előtti burokrepedés. Ha a burok a fájások megindulása előtt reped meg, idő előtti burokrepedésről, ha a fájások megindulása után, de a méhszáj eltűnése előtt reped meg, korai burokrepedésről, ha a méhszáj eltűnése után reped meg, késői burokrepedésről beszélünk.
2015. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kórházban voltam már, 5 perces fájásokkal mentünk be. A magzatvíz a szülőmedencében ment el.
2015. jan. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Otthon, az ágyban. Reggel 5-kor felébredtem, és abban a pillanatban megéreztem, hogy valami lesz, mert nagyon enyhe kis görcsölést éreztem, mint mielőtt megjön. Felálltam és el is kezdett szépen lassan folydogálni, kb. 1 órán keresztül jött, kis adagokban.
2015. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hajnali fél 3kor folyt el a mvíz.mély álomban voltam mikor éreztem valami meleget. felpattantam az ágyból előszőr megörültem hogy jaj de jó(ekkor már betöltöttem a 41.hetet) mehetek szülni, utána pedig bepánikoltam rohantam fürdeni és a kórházban. könnyű szülést kívánok majd:)
2015. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!