Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan fogom tudni hogy...

Honnan fogom tudni hogy indulni kell? Milyen a magzatvízelfolyás? Milyen színű és állagú?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem elfolyt a magzatvizem. Szó szerint folyt, nem folydogalt, nem tudtam volna összeteveszteni semmivel. Az enyémnek nagyon édes illata volt, de nekem mindenki azt mondta, hogy az lehetetlen, mert szagtalan. Hát nem tudom.
2014. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia

sajna konkrétan még én sem tudom,mert első babám,DE..

biztos vagyok benne,hogy ha fájással indul,azt nem lehet összetéveszteni,mérni kell. A víz elfolyása szerintem egyértelmű.. meleg és konrét víz(gondolom) ha szivárog,akkor csak sejteni lehet,de utána úgy is beindul a fájás. Ha meg konkrétan elfolyik az összetéveszthetetlen szerintem,mert ilyen rendszeres fájdalom,és "bepisilés",,nem történik a 9hónap alatt :D

hány hetes vagy? :)

36hkm

2014. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
32 hetes vagyok.
2014. nov. 22. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nalunk csak fajas volt, de nagyon lassan "surusodott", egy teljes napot voltam otthon, mire olyan szinten fajtam, hogy elindultunk, kb minden 3-4 percben fajt. De a korhazban is vartunk meg egy napot:D nem akart szegenyem kibujni:)
2014. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem elfolyt a magzatvizem kb.olyan erzes mintha folyamatosan pisilnel es nem tudnad abbahagyni. En bealltam a zuhany ala es ott panikoltam hogy most mit csinaljak hogy menjunk ha folyamatosan folyik :-)
2014. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem folyt el, burkot repesztettek a szulesnel. Szoval nem feltetlenul az jelzi majd a szules megindulasat. :)
2014. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is elfolyt és összetéveszthetetlen, elkezdett zúdulni kifelé. Én is a zuhany alá futottam és remegő térdekkel vártam, hátha alább hagy és nem hittem el, hogy ennyi magzatvizem van/volt. Amikor már nem folyt annyira, betettem egy jó nagy Tena Ladyt, gyorsan kocsiba pattantunk és irány a kórház... :)
2014. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha kocsival mentek, lehet, hogy érdemes a plédet vagy törölközőt tartani ott, mert nekem végig folydogált és egyszerűbb azt mosni, mint az ülést.
2014. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is elfolyt. Ahogy felkeltem az ágyból azt hittem csak a nyákdugóból egy kis adag megint, aztán ahogy elindultam a wc-re már tudtam, mert folyt egyfolytában :) én mindig attól féltem, hogy álmomban nem veszem észre, de igen, éjjel 1-kor felébredtem. :)
2014. dec. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!