Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan kezelhető a szülés...

Hogyan kezelhető a szülés utáni depresszió?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam, imádom! De mindenkivel összeveszem nagyon csónyán apróságok miatt. Amióta a fiam megszületett azóta vagy 10emberrel összevesztem, pedig elötte mindenkivel kedves voltam.A párommal minden oké. Mi bajom lehet? Pszihológus kell?
2008. aug. 19. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi pár hetesek voltunk a babámmal mikor sírós és veszekedős hangulatom volt.Szó szerint utáltam emberek közzé menni.Tudom,hogy sokminden a nyakadba zúdúlt,de probálj többet pihenni és tisztázni magadban ezt a helyzetet.Tudom,hogy nehéz időszak előszőr magaddal kell,hogy megbékélj,hogy ne keljen szakember.
2008. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is próbálj meg pihenni! Aludj többet,kérj segítséget a baba ellátásában, próbálj meg olyat csinálni, amit szeretsz. Biztos vagyok benne, ha azok az emberek, akikkel összevesztél jó barátok, akkor nem távolodtak el messzire tőled :). Próbálj meg velük beszélgetni arról, hogy mitől vagy ingerült, ideges. lehet omega 3 hiány is, érdemes elkezdeni azt is szedni. Viszont ha nem javul 1-2 héten belül akkor keress fel egy szakembert, akár szólj a védőnődnek, hogy minél hamarabb kigyere belőle.
2008. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én omega 3-at szedtem végig a terhesség alatt, mikor elfelejtettem két három napig bevenni, már teljesen meghülyültem. Aztán utánaolvastam, és tényleg, az omega 3 segíti a kismamákat a terhesség alatt és után a depresszió kiküszöbölésében. Mindenkinek ajánlom. (én amway-est szedtem, igaz hogy drágább, de jobb is, mint a béres)

2008. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!