Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azt hallottam, hogy ha nem...

Szandika77 kérdése:

Azt hallottam, hogy ha nem telik el,2 szülés között egy bizonyos időszak akkor császároznak, ez mennyire igaz, és hogy mennyi időnek kell eltelnie?

Figyelt kérdés
2014 Januárjában szültem spontán. Most 2015 februárjára vagyok kiirva. Előre is köszi, annak aki tud segiteni.
2015. jan. 6. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
semennyire nem igaz
2015. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a császáros szülésekre vonatkozik. Ha az első szülés császár volt, akkor bizonyos időnek el kell telni, hogy a másodikat spontán meg lehessen próbálni, ha megfelelőek a körülmények. A természetes szülésnél nincs ilyen szabály.
2015. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az első természetes úton jött, akkor nincs kötelező császározás a másodiknál. Csak ha a helyzet úgy kívanja.

Testvéreim közt egy év és 15 nap van. És mindketten szülőcsatornáztak.

2015. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ahol én szültem, ott nem engedik a spontán szülést ennyi idő elteltével. A 2 évre is azt mondták, hogy necces, de megpróbálhattam.
2015. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok, most olvastam el újra a kérdésed!

Úgy értettem, császár volt az első, de most látom, hogy spontán. Akkor semmi gáz, spontán szülhetsz, persze!

2015. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez császárra vonatkozik,ha az előző is császár viszont nagyon fontos a heg állapota,mert nálam 2év3hónap volt a két szülés között,végig azt mondták,hogy nem leeht sima szülés ehhez képes mikor előző császár miatt befektettek a 39ik héten ott azt mondták az orvosok,hogy megszülhetek spontán (3mm volt a heg) viszont nem indult be a szülés ezért lett császár.
2015. jan. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!