Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váci korház alternatív szülősz...

Piroska és a farkas kérdése:

Váci korház alternatív szülőszobáját használta vki közületek?

Figyelt kérdés
Tavaly született a kislányunk Vácon. Voltunk szülésfelkészítő tanfolyamon, végigvezettek minket a szülöszobákon, megmutatták az alternatív szülöszobát is. Mikor a fájásokkal bekerültem, én voltam éjjel az egyetlen szülö nö akkor,/késöbb érkezett még 2 kismama, kb 1,5 orával utánam/, és kértem, h oda szeretnék menni. Azt válaszolták, nem mehetek oda, mert az tulságosan " kiesik" a növéreknek az utbol.... Akkor ugy voltam vele, h mindegy, csak hadd szüljek valahol, de utolag nem értem, miért mondhatták ezt, szerintem ez szabálytalan volt, előtte a tanácsadáson ugyanis azt mondták, bárki használhatja, ha éppen nem foglalt. Gondoltam rá, h ha majd jön a kisteso, megkérdezem a korház vezetőségét h hogy is van ez...
2015. jan. 6. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
én ott szültem tavaly júliusban. telt ház volt így mázlimra csak oda tudtak betenni (de a vajjúdás alatt bennt ult egy csaj egy fel orat nst-n mert neki se volt helye...amugy en a kad miatt akartam bejutni oda, mas elonyet nem ereztem (illetve nem tudom a tobbi szoba is legkondis e). sajna mire behuppantam volna a kadba mar kitagultam (4 orat vajjudtam szules inditassal) es a doki mondta h csaszarozni kell ugyh toltak is at a mutobe..amugy fogadott doki biztos elintezi hogy oda mehess ha epp szabad a szoba, de elore beszeld le vele hogy ha szabad a szoba, oda tegyen es ne a noverek elott kelljen ezt megbeszelni. foleg h ok ugye nem szoktak még ott lenni amikor te vajjudsz, elore kell lezsirozni
2015. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ott szültem idén júniusban. Éjszaka 11kor mentünk be, senki nem volt rajtunk kívül. Nekem volt fogadott szülésznőm, talán ezért, de egyből oda mentünk átöltözés után. Hallottam, hogy utánam az összes szülőszoba megtelt. Azonban mi elég sokáig foglaltuk el a szobát, mert csak délutánra született meg a babám, de senki nem szólt érte. Azt gondolom, hogy ha van fogadott szülésznő, akkor biztosabb a dolog. (akinek én nagyon hálás voltam, rengeteget jelentett nekem)
2015. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Fogadott dokim volt / Kondér /, de szülésznöm nem. Talán ezen múlt, hiszen ugye a doki nem volt ott még az elején.
2015. jan. 6. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!