Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szokás oda adni azt a...

Mikor szokás oda adni azt a bizonyos borítékot?

Figyelt kérdés
Fogadott dokim van, meg is mondta mennyit kér szülés után, de nem tudom mikor szokás oda adni...
2015. jan. 7. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Én aznap adtam oda, amikor hazajöttem. Ilyenkor van vizsgálat, az ember kettesben tud maradni a dokival (jaj de romantikusra sikeredett ez), így egyszerű, nem kell.dugdosni. De van, aki hat hetes kontrollon adja. Van olyan ismerősöm, aki a szülés végén odaadta.
2015. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kitolási szakasz alatt :)
2015. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hetes kontrollon adtuk, de ezt mondtuk is neki, mikor hazajöttünk a kórházból
2015. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szülés után adta oda a férjem.
2015. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én varratszedéskor adtam oda neki.
2015. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a 6 hetes kontrollon adtuk oda mindkét szülésnél.
2015. jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi szules utani 3.napon ugy vt h akkor mehrtunk haza de besargult a kisfiam igy meg elveztuk egy napig a szuper ellatast:)

Amugy minden nap meglatogatott a doki de sosem akkor mikor bent volt a parom.nalam meg nyilvan nem volt annyi penz.igy mi mentunk fel a szuloszobara.

epp varrni kellett mert csaszarozott,es amig vartunk pont elcsiptuk a pillanatot ahogy apuka kezebe adjak a babat.na nem kellett tobb mindketten bekonnyeztunk a parommal.:)

2015. jan. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!