Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túlzott félelem miatt adnak...

Túlzott félelem miatt adnak javaslatot (pszichiáter) császármetszésre. Más is volt igy? A terhesgondozáson kapok beutalód a pszichiáterhez.

Figyelt kérdés

Gyakran mondogatom a dokimnak hogy nagyon félek.Volt már egy hüvelyi szülésem.

Ő adott egy beutalót azt mondta ott nem nagyon fognak velem vitázni,és javaslatot kapok.

Fogadott dokim nincs.Megtörténhet hogy a javaslat ellenére sem végzikel a műtétet? Sokat segitene egy hasonlót tapasztalt válaszoló.


2015. jan. 8. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi miatt félsz? Nem gondoltál rá, hogy inkább a félelmet kezeld?

Egyébként a pszichiáter javaslatot ad, ahogy minden más szakorvos is. De ezt nem kötelesek elfogadni a szülészek, de el szokták fogadni. Nálunk a régi főorvos csinálta azt, hogy figyelmen kívül hagyta az ilyen ajánlásokat, több tragédia is történt, szerencsére már eltakarították, az új főorvos nem kekeckedik, ha van szakorvosi vélemény, jóvá hagyja a császárt.

2015. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs, de nalunk is ez lesz a helyzet. Nekem viszont lesz fogadott dokim, aki tutira megcsinalja. Nekem is rosszul sikerult a szulesem, de en feldolgoztam. Parom, aki vegig bent volt, viszont annyira serult, h o nem tudja ezt lelkileg ujra vallalni.
2015. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pszichiáteri szakvéleményt viszel, akkor azt kötelesek követni, mert ha bármi adódik ne adj isten ellenkező esetben, akkor az illető orvos búcsúzhatna a hivatásától!
2015. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jánosban szültem, ott is volt egy lány, akinek ezért volt császára, mert súlyos fóbia miatt pszichiáterhez jár és ő adott ajánlást a műtétre. Természetesen műtötték, mint utólag kiderült, a baba nyakán volt a köldökzsinór többszörösen...mintha az anya érezte volna. Viszont ő járt pszichoterápiára is a félelmei miatt.
2015. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!