Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek depressziós vagyok...

Mit tegyek depressziós vagyok anyu ezt nem érti?

Figyelt kérdés
Tényleg depresziós vagyok az orvosom szerint is és szerintem is végeztem több tesztet is a neten ,ami azt mutassa. Korában meg vágtam magam ,amit meg mutattam az anyunak akkor meg leszidott meg igértem ,hogy többet nem csinálok ilyet és mehetek a pszichiáterhez. El is mentem pár napja ,de nem volt ott leírtam a telefon számát most akarok tőle időpontot kérni ,de az anyu szerint hülyeség nem hiszi el ,hogy depressziós vagyok meg szerinte ez át megy pedig nem. Most is azon sírok ,hogy meg akarok halni folyton szomorú vagyok nem látom az életnek az értelmét mit tegyek?

2014. szept. 10. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Te érzed, hogy mi van a lelkedben az agyadban. Ne hagyd magad lebeszélni. Édesanyádat meg főleg nem értem. Segítenie kellene neked, hogy megtaláld a megoldást, a kiutat a betegségből, nem lebeszélnie.

Kérj időpontot a pszichiáterhez. Majd ő megmondja, hogy szükséges-e járnod hozzá vagy nem.

2014. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha depressziós vagy, akkor orvoshoz kell elmenni a panaszokkal, nem anyáddal közel- és akaratharcot vívni.
2014. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Anyukád ezt nem tudja eldönteni. Ha úgy érzed el kell menned akkor menj el.
2014. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Menni is szeretnék és fogok is. Csak szerinte szimulálom ezeket :(
2014. szept. 10. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Mégis miért szimulálnál? Főleg ilyen betegséget.

Menj el az orvoshoz. majd ő eldönti, hogy szimulálsz-e.

Ne az anyud döntse el, mert ez nem játék.

2014. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sokszor hiszi azt ,hogy szimulalok pl: mikor beteg vagyok akkor is szerinte becsapom az orvosom :(
2014. szept. 10. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:

volt mar olyan amikor kiderult hogy szimulaltal?


Valami oka csak van hogy anyad nem bizik benned.

2014. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem nem szoktam szimulálni. Igen azért mert suliban a hülye osztályfőnököm behivatta ,hogy szimulálok közben nem tudtam járni és tele beszélte az anyám fejét (minden szülőnek közben ezt beszéli)
2014. szept. 11. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló dilemmában vagyok.

A környezetem szerint nem vagyok az, de én teljesen mást érzek. Koncentrációhiány, kedvetlenség, emberek teljes fokú kerülése, céltalanság (alig érdekel valami) + azt érzem hogy semmiben nem tudok fejlődni, mintha az agyam is sokkal gyengébben működne (mintha le lenne korlátozva).


Viszont ha valaki orvoshoz megy, nem jogos azt a kérdést feltennünk, hogy neki az a célja, hogy mindenképp betegnek ítélje a pácienst, ugyanis a pénz dominál a mai világban?

Vagyis lehet úgy fogja elkönyvelni az illetőt hogy tényleg depressziós (hogy legyen már mit kezelni, és jöjjön a zsozsó) közbe lehet nem is.

2014. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az orvos nem család! Engem a legszarabb (érstd durva lelki traumákon) ők és nem idegen orvosok vittek át. Depressziós sem lettem. Én tehát inkább a család fontosságát emelném ki..
2015. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!