Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jobban fáj a szülés, ha úgy...

Jobban fáj a szülés, ha úgy indítják, vagy ha burkot repesztenek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 11:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálam burkot repeszettek, mert nagyon fent, a gyomromnál repedt meg, és csak szivárgott a magzatvíz. Maga a repesztés nem fájt, de utána a doki nyomogatta elég erősen jobbra-balra, meg mindenfelé a nagy hasamat, löködte a gyereket, az fájt. Ja, meg nekiállt kézzel tágítani, az is borzalmas volt, és én azt ittem, hogy annál rosszabb nem lehet. Pedig a java még hátravolt, pedig viszonylag gyorsan szültem.
2010. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálam nem inditottak de burok repesztés volt és számomra nem volt kellemes.Könnyű szülést!
2010. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem indították. Burokrepesztés 13.48, egyáltalán nem fáj, nekem olyan volt, mint egy vizsgálat. Utána oxytocin, majd eda. 21.05re lett meg a kislányom, első baba.
2010. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Eda? Olyan bosszantó hogy máshol kapnak fájdalom csilapitást vsak nálunk nem,mert a fődoki ellene van!
2010. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szia, nekem burokrepesztés volt + oxitocin, 20 óra vajúdás után, mert nem tágultm. hát lettek olyan fájásaim, szinte egyből, hogy azt hittem, meghalok (szó szerint). pedig elég magas a fájdalomküszöböm. 3/4 óra múlva született meg a kislányom. még egy szülést mint az, nem kívánnék. de ha a 2. csak így lehetne, azért vállalnám (csak hogy bíztassalak).
2010. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!