Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 8 hónapos terhes leszek...

8 hónapos terhes leszek amikor a barátnőm szülni fog. Ti bemennétek a helyemben vele szülni? Nekem második gyerek.

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én bemennék, de az én vagyok :)


Az már más tészta hogy én úgy tudom terhes nőket nem engednek be kísérőnek...

2015. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírom fizikailag és Ő erre megkér kimondottan, akkor igen, bemennék. De 8 hós terhesen nem ez lenne a vágyam az tuti.
2015. jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A férje nem lesz ott?

Én legalábbis neki örülnék a legjobban..mármint az enyémnek :) :)

Most 33 hetes vagyok, nem biztos, hogy be mernék menni. Ha véletlenül komplikációk vannak, esetleg nagyobb félelmet keltenének bennem, pedig nekem is 2. szülésem lesz.

Dönts, ahogy jónak látod, de ha csak egy picit is úgy gondolod, hogy nem szeretnél ott lenni, akkor ne félj elmondani neki.

Mindkettőtöknek könnyű szülést.

2015. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Végig kell gondolni! Bírni fogod, hogy ott állj folyamatosan mellette? Azt, hogy premier plánban látod az egészet? Ha igen, akkor miért ne, de az megint más kérdés, hogy én nem kérnék ilyet
2015. jan. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ő nem várná el, én nagyon szeretnék vele bemenni. Erről még nem hallottam hogy terheseket nem engednek be.
2015. jan. 11. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:

A saját terhességeimet figyelembe véve, nem. Mint barátnő, persze, hogy szívesen támogatnám...

De! Én 8 hónapos terhesen már óriási voltam, nem tudtam sokat állni. Akkor már jött a "sehogy se jó" állapot, huzamosabb ideig egy kényelmetlen széken ülni, vagy feküdni. A szülőszobák elég kicsik, egy széken nyomorog az ember, vagy áll, esetleg kimegy sétál egyet. Ha hosszúra nyúlik a szülés, akár 8-12 órát, vagy még többet ott kell lenni.

Ráadásul én cukros voltam, nem lehetett, hogy nem eszek 3 óránként, meghatározott dolgokat, utána méregetni. Állandóan pisilni járkáltam.

Biztos, hogy szomorúan, de én inkább nemet mondanék, keressen egy nálam mobilabb személyt.

2015. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem beengednek. Miert ne? Az más kérdés, hogy szerintem nem biztos, hogy neked jót tesz, ha a lelki világodat ezzel tunningolod szülés elott. Más dolog szülni, más dolog végignézni külső szemlélőként. Magunkat sosem látjuk kívülről, amikor szülünk. Es nem tudhatod azt se, milyen szülés var ra. Ha van hozzátartozója, aki bemenjen vele, akkor en a helyedben kihagynam.2 kisfiú anyukája
2015. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem. Akár 8-10-12 órát is ott rostokolhatsz vele. A gyerekedet addig hova teszed?
2015. jan. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha 8 hónapos terhesen ott akarsz dekkolni akár tizenvalahány órát, akkor... te tudod. Én nem mennék be így.
2015. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem mennék be, de ez csak én vagyok. Én 2 hónap múlva szülök, szerintem túl sok lenne valahogy az ő szülésélménye meg az enyém egyszerre. Inkább a saját szülésemre készülnék lelkiekben.
2015. márc. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!