Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes megcsinálni a...

Mikor érdemes megcsinálni a terhességi tesztet, ha közben a menstruációm is megjött? Attól még lehetek terhes? (többi lent)

Figyelt kérdés

az aktusra pontosan 10 napra rá csináltam meg az első tesztet (most csütörtökön), mert olvasgattam, hogy kb mikor is kell elvégezni (min.10 napot olvastam), de olyat is olvastam, hogy aznap a legjobb elvégezni, amikor a menstruációnak meg kell jönnie...

eredetileg hétfőn kellett volna, hogy megjöjjön, tehát úgy gondoltam, hogy akkor megcsinálom a másik tesztet is, biztos, ami biztos...

csütörtökön este azonban pont mikor csináltam az elsőt, megjött...de úgy gondoltam mégis megcsinálom a tesztet...

most már alig menstruálok, ideges vagyok, mi van ha mégis terhes vagyok, úgy tudom attól még lehetséges...

mikor csináljam meg a másik tesztet? hétfőn, ahogy terveztem (amikor meg kellett volna jönnie...) vagy várjak még valamennyi napot?



2015. jan. 11. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Aktus után legalább két hetet érdemes várni.
2015. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
várd meg amíg teljesen elmúlik,de nem hiszem,hogy terhes lennél. ha ennyire nem szeretnél teherbe esni miért nem védekeztek?
2015. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aktus után leghamarabb a 14ik napon érdemes a tesztet megcsinálni menstruációtól függetlenül.
2015. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2015. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
Ha megjött, akkor nem vagy terhes. Ez nem atomfizika.
2015. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!