Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni a szülés megindítá...

Lehet kérni a szülés megindítását befektetéskor?

Figyelt kérdés
Az idő letelt szerintük, be akarnak fektetni holnap. De én csak úgy nem akarok bent feküdni, ha már bent kell lennem a kórházba, akkor szüljek is. Lehet kérni, hogy indítsák meg akkor a szülést?
2015. jan. 12. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Kérni, kérheted, de nem biztos hogy megindítják. Ha van fogadott orvosod, akkor van rá esély, de anélkül nem sok. A babádnak jobb, ha akkor jön világra, amikor ő.érzi, hogy jönni kell (bonyolult hormonális folyamatok zajlanak ilyenkor, ami felkészíti őt is a születésre és téged is a szülésre), emiatt nem szívesen indítanak, hacsak nem gond van. A befektetés meg a ti érdeketek, mert így tudnak folyamatosan ellenőrizni titeket, és ha baj van, egyszerre ott a segítség.
2015. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A befektetést visszautasíthatom? Ha aláírok valamit, hogy saját felelősségemre.
2015. jan. 12. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem ugyan nem akartak befektetni de amikor a kiirt napi. Mentem nst re meg méhszàj vizsgálatra , akkor mondtak hogy bo egy ujjnyira nyitva vagyok fel van puhulva méhszàjam , úgyhogy akkor meg indítják a szülést . Hat en meg mondtam hogy biztos hogy nem, majd akkor jön amikor akar,nem parancsszóra :D úgyhogy ràhúztam még 5 napot akkor indult magátol es 6 óra alatt meg is lett. Egyébként nem kötelező bent fekudnod saját felelősségre el jöhetsz ! Ala kell irni egy papírt :)
2015. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Visszautasíthatod, de a lelkiismereteddel el tudsz számolni, ha ne adja isten baj lenne? Nem hetekről, hónapokról van szó, csak pár nap lenne, a végtelenségig úgysem várnak.
2015. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, akkor aláírom, amit kell és nem fekszem be.
2015. jan. 12. 15:51
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Miért gondolod hogy a doki jókedvéből akar befektetni és nem a te érdekedben?
2015. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenem rendben van, el lettek számolva a terhességi hetek (az én hibámból), de ezt jeleztem is az orvosnak, de ő meg nem akar már változtatni, inkább biztosra menne.

De nem vagyok se én, se a baba veszélyben, legalábbis semmivel se jobban, mint bárki aki otthon várja, hogy induljon szülés. A szívverése jó, az áramlás jó, jó helyzetben van, minden rendben. Hiába meg nem fekszem be, senki se szeret feleslegesen kórházban lenni.

2015. jan. 12. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos ez nem szeretem-nem szeretem kérdése.

Engem is befektettek a kisfiammal szülés előtt 4 nappal,először én is haza akartam menni saját felelősségre,de aztán csak jobbnak láttam.Nagyobb biztonságban voltam,mert minden reggel volt NST azután áramlásvizsgálat is napi szinten.Volt,hogy egy nap 2 x megfigyelésen feküdtem a szülőszobán mert nem lett teljesen jó a reggeli NST eredménye.Nem bántam meg,magzatvíz vizsgálat is volt,otthon nemigen vagy ilyen ellenőrzés alatt!!!!!!

4 nap helyett(ennyit feküdtem bent még szülés után) 8 napot voltam kórházban.Marha gyorsan eltelt,észre sem vettem és nem is volt olyan rossz mint hittem.


31+3 hkm

2015. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én sem feküdnék be feleslegesen, ha nem akarsz, akkor senki sem kötelezhet rá.
2015. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!