Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szoptatós melltartó helyett...

Szoptatós melltartó helyett használhatok elasztikus toppot? A kórházba is azt vinném be. Abba bele lehet tenni a melltartó betétet?

Figyelt kérdés
Remélem tudjátok melyik topra gondolok, ez a nagyon elasztikus, kényelmes. Abban biztos lehet szoptatni, levétel nélkül is le lehet húzni. De mindenhol azt olvasom hogy szoptatós melltartó kell majd a kórházba is. Volt olyan, aki nem vett? Mennyire létszükséglet ez?
2015. jan. 14. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor vettem szoptatós melltartót mikor elkezdtünk elmászkálni hosszabb időre, kb 3-4 hónapos korában, a kórházban nem viseltem melltartót, az első napokban nem csöpögött, nem kellett melltartóbetét.
2015. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én sem vettem szoptatós melltartót, nem is hiányzott.

Szoptatós hálóinget vittem a kórházba, de azzal is csak szenvedtem, így nem sokat hordtam

2015. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egyik szülésemnél sem vettem (2 éves, 4 hós gyerekek).

Én is ilyen top szerűben voltam, beleragadt abba is a melltartó betét simán.

Egyébként nálunk a kórházban (Uzsoki) senkit nem érdekelt, h ki miben van. :)

2015. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mai napig azt hordok. A kórházba is azt vittem be, de ott még nem kellett. Nem durrant be a mellem nem volt tejcsepegés sem kényelmesebb volt melltartó nélkül. Simán lehet bele melltartó betétet rakni, nem mondom, hogy időnként nem csúszik el, de semmi nem tökéletes :) Van a melltartó betéteken kis ragasztó csík, hogy ne csússzon el, de nekem soha nem ragadt oda rendesen. Abszolút kényelmes és lehet benne szoptatni. Szóval nekem bevált. :)
2015. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kòrhàzba èn sem hordtam melltartòt, nem kellett... Nekem van elasztikus is ès szoptatòs is. Az elesztikussal annyi a bajom hogyha csak az egyik cicit akartam kivenni ès lefelè hùztam akkor hamar kinyùlt ès egy idő utàn nem tartott (teszem hozzà nem a legjobb minősègű), ha felfelè akkor meg mindkèt cici kijött. A betètet teljesen jòl megtartja. Otthonra tökèletes (èn èjszaka mindig ezt hordom) ha valahovà el kell menni akkor vagy szoptatòs vagy nagy kendő amivel eltakarod magad ;)
2015. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Na akkor örülök, ma láttam szoptatós melltartót, de mondom nem veszek inkább, megszoktam már ezt az elasztikus fajtát! Reméljük nem fog kinyúlni, nekem kis mellem van. Tejcsorgásra számítok, most 22 hetesen van már előtejem minden nap.
2015. jan. 14. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem létszükséglet. :) Én sem vettem egyik szülésemnél sem, és nem is hiányzott. Én is "nagymama melltartót" vettem, az is ilyen toppszerű. Simán jó volt, ki tudtam bújtatni belőle a cicit, és a melltartóbetétet is megmaradt benne.

Nekem azért már kellett a kórházban is melltartó, 2. nap megindult a tej, és onnantól kezdve ha az egyik cicit szívta, azzal párhuzamosan folyt a másikból is. :)

2015. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!