Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan készültél császármetszé...

Hogyan készültél császármetszés után hüvelyi szülésre?

Figyelt kérdés

Miért lett az előző császármetszés?

Ki volt az orvosod, akivel sikerült a hüvelyi szülés császármetszés után?

Hogyan készültél testileg/lelkileg?

Hogy sikerült? Milyen élmény volt?


2015. jan. 18. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Én még csak előtte állok, 4 nap múlva érkezik elvileg a 2. babánk. A fiammal sürgősségi császár lett a vége, pedig beindult magától a.szülés, de sok óra vajúdás alatt sem tágultam.

Most hüvelyi szülésre készülünk, a dokim szerint pont akkora a baba, hogy könnyen meg lehet szülni, feltéve, hogy tágulok. Félek, tartok az ismeretlentől, de főleg a császáros hegem miatt aggódom. A dokimban nagyon megbízom, biztosított arról, hogy ő végig mellettünk lesz. Azért megtartom talonban a császármetszés lehetőségét, ha úgy érezném, hogy inamba szállt a bátorságom.:-)

A fiammal is egy cél lebegett a lelki szemeim előtt: a babám és a saját biztonságom. Nem vagyunk spontán szülés párti, mint ahogy császárpárti sem, nem attól leszek igazán nő és anya, hogy hüvelyen keresztül szülöm meg a babám. A császár után swm voltak lelki problémáim, sőt, elégedett voltam magammal, mert nagyon gyorsan felépültem, azonnal szoptattam és az első pillanattól én láttam el a.kisfiam. Szval bízom most is magamban! Félek is, ahogy leírtam, de szerintem ez teljesen természetes.

2015. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!