Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolci Semmelweis kórházba...

Miskolci Semmelweis kórházba bejöhet látogatni 10éven aluli gyermek?

Figyelt kérdés
Az van kiirva elvileg,hogy 10éven aluli gyermek nem mehet be.A fiam 5éves lesz,nem fogják akkor beengedni tényleg? :(
2015. jan. 20. 12:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem engedik be. Te kimehetsz hozzá, de ő nem mehet be. Unokahúgom 9 éves és nem engedték be megnézni a babát.
2015. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A kórterembe tudom hogy nem engedik be,oda senki se jöhet be,csak a kórterem ajtóig.De a folyosóra csak beengedik a fiamat is nem?
2015. jan. 20. 12:45
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia,

nem, egyáltalán nem mehet fel az osztályra, lent az feljárónál ki is van írva.

2015. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem a szobára gondoltam. A folyosóra sem jöhetett be. Sőt őt a portás, a portától sem engedte tovább. Lent kellett maradni az apukájával, míg a nagynéném feljött a tesójával (ő elmúlt 10 éves).
2015. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ez szomorú :(

5éve mikor a fiamat szültem még nem igy volt,a folyosón sok gyerek volt,jöttek látogatóba,és még babakocsis gyerkőc is volt,annyi hogy a babakocsit kint kellett hagyniuk.

De akkor ezek szerint azóta megszigoritották.. :/

Mindegy,majd lemegyek a fsz.-re akkor,ha az emeltre nem engedik fel.

Egyébként a VIP szobába se jöhet be?

2015. jan. 20. 15:21
 6/19 anonim ***** válasza:

A VIP szobáról nem tudok, de mivel a gyereket az emeletre sem engedik fel, lehet, hogy oda sem mehet be.

Én egyébként szintén vaciláltam a vip-n, de nem bánom, hogy 4 ágyasba kerültem, és megtárgyalhattunk sok mindent a többi anyukával. :) Mikor én szültem, akkor nagyon sokan voltunk friss anyukák, igy a terhespatológiára kerültünk jó páran, mert csak ott volt hely.

2015. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen ez számomra is szomorú..32+4 hetes kismama vagyok,van egy lassan 21 hónaposom,és amikor bent leszek a picivel nem jöhet majd fel hozzám,hanem nekem kellesz lemenni,hogy láthassam a kisfiamat :( Ez eléggé el van cseszve az tuti..legalább az elemeltre a folyosóig felengedhetnék..így ha pl majd csak apa jön be hozzám a kisfiúnkkal,konkrétan apa nem is fogja látni a gyermekünket mert a kisfiúnkkal nem jöhet majd fel. :( Ez nagyon szomorú. :( Na de mivel miattunk nem fognak módosítani a szabályzaton,így kénytelenek leszünk túl élni :(
2015. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Én mindenképp VIP szobát szeretnék,(az más kérdés hogy tuti nem akkor fogok szülni,amikorra lefoglalom a szobát,amilyen szerencsétlen vagyok.....)

Mikor a fiamat szültem,16-an voltunk egy kórterembe a gyerekekkel együtt!!Én depressziósan jöttem akkor ki,csak bőgtem hetekig....akkor megfogadtam,hogy soha többet....

Nem kéne nekem VIP szoba,ha tudnám,hogy max 4-en lennénk 1kórterembe....

2015. jan. 20. 15:59
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez ugyanabban a kórházban volt?

Tudtommal 4 férőhelyesnél nagyobb szoba nincs az osztályon, szóval emiatt nem kell aggódnod. :)

Ráadásul figyelnek még arra is, hogy raknak össze...

2015. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amikor szültél, akkor még nem volt kész az új szülészet. Vagy már kész volt? Nem akkor volt a vasgyárba áttelepítve? Most nagyon jó az osztály. Tisztaság van, tényleg egy szavam sem volt a körülményekre. 4 ágyas szobában voltam. Külön voltak pakolva a kismamák (igényesek és igénytelenek, ha érted mire gondolok.) Én csak azon voltam felháborodva, hogy az osztályra nem jöhetett fel az unokahúgom, de a szomszéd szobában a kisebbség ki-be járkált és konkrétan ott verekedtek bent (12 éves kislány másodikat szülte és nem egyezett a családja a fiú családjával) Rájuk bezzeg nem szóltak. Volt abban a szobában egy roma kiscsaj a normálisabb kategóriából. A párja a nővérek nyakára járt folyamatosan, hogy rakják át egy másik szobába, mert ez már kibírhatatlan, amit a kislány rokonsága csinál bent. A végén megszánták és átrakták hozzánk, de szegényt nagyon sajnáltam, mert egy napot még végig bőgött a stressz miatt. Szóval nem értem, hogy a gyerekeket nem engedik be, de egyes népcsoportoknak, akik büdösen, koszosan járnak be, azokra meg nem szólnak.
2015. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!