Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolci Semmelweis kórházba...

Miskolci Semmelweis kórházba bejöhet látogatni 10éven aluli gyermek?

Figyelt kérdés
Az van kiirva elvileg,hogy 10éven aluli gyermek nem mehet be.A fiam 5éves lesz,nem fogják akkor beengedni tényleg? :(
2015. jan. 20. 12:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja első voltam megint :)
2015. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

(3-as,6-os,11-es vagyok)

Én is tapasztaltam, hogy a romákat egybe rakják, egyes dokik külön odafigyelnek, hogy a kismamáik külön legyenek tőlük. Ez előző hozzászólóval egyetértek, borzasztó, amit mművelnek, de az osztályos nővérek nem birnak velük, a biztonsági őr és portás fel-feljár ellenőrizni, sokszor el is bújnak, látogatási idő után is.

Mint irtam nekünk anno a terhespatológián jutott csak hely, de minden szoba nagyon tiszta, folyton takaritják, a fürdő is csillog-villog, a nővérkék tündériek. Talán egy-egy csecsemős stilusával van probléma, de túl lehet élni azt is.

Én szeptemberben szültem ott.

2015. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint


A nővérek tényleg aranyosak voltak, de a csecsemősöknek van egy stílusuk. De azért köztük is volt olyan aki nagyon kedves volt és lehetett kérdezni.

Én áprilisban szültem.

2015. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: bizony, néhány csecsemős nővér nálam is kiverte a biztosítékot, főleg a fiatalabbak furcsák. Nem értem miért jó nekik, hogy felgmázhatnak a frissen szült, hormonokkal telitődött anyukákkal. De a legtöbb nagyon normális és segitőkész volt.
2015. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Pont akkor lett felújítva mikor szültem,azzal nem volt gond.Akkor is volt fogadott dokim,igy a kisebbséggel nem raktak össze.Azt mondták a kisebbség a folyosó egyik végére vannak rakva,a fehérek pedig a másikra.

Ez 8agyas volt akkor,azt hiszem ebből ez az egy volt,és ügye a 8csecsemő,így voltunk 16-an.Sajnos akkor teltház volt,a dokim nem tudott máshova tenni.

2015. jan. 20. 21:05
 16/19 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem kinél fogsz szülni? (ugyanannál szülted az elsőt is? )
2015. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szegénykém akkor jól kifogtad. Nem is gondoltam volna, hogy van 8 ágyas szoba. Nekem elég volt a négyágyas is. A fáradtságtól már látni se láttam, mert valaki babája mindig sírt.
2015. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Utolsó,pont ezért készültem ki én is :)

Az én fiam bent nem sirt szinte sose,be is sárgult a 3.napon(bezzeg itthon utána,bepótolta a sirást.. :) ),de a többi baba éjjel-nappal sirt.Mint egy élő halott,olyan voltam...

Fenesinél szültem,most is nála fogok.

2015. jan. 20. 23:06
 19/19 anonim ***** válasza:

Fenesiről is sok jót hallani, akkor jó kezekben leszel. :)


Én is négy ágyasban voltam, érdekes, hogy én annyira nem voltam készen a többi baba miatt akkor azt vettük észre, hogy egymásra is hatottak a babák, valahogy egyszerre keltek és aludtak el. :) Akkor volt rosszabb, mikor hétvégére is bent kellett még maradnom (a babám összeszedett vmi bacit), és már mindenki hazament, egyedül voltam, valamiért az nagyon kikészitett.

2015. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!