Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szülést követően azonnal...

Ha szülést követően azonnal mellre teszik a babát, akkor szoptatásra alkalmas hálóingben kell szülni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy bután hangzik a kérdés...
2015. jan. 22. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
igen, ami gombos, nyitható
2015. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%

Csak a bőrkontakt miatt teszik rád, akkor ugyse fog tudni még szoptatni. Varrnak, rendberaknak, tologatnak ide-oda .. amig nem lesz nyugid addig ugyse tudsz próbálkozni.

Egyébként a legtöbb helyen adnak kórházi hálóinget, abban szülsz.

2015. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk adtak kórházi hálóinget szülésre. Nem volt kötelező, vihetted a sajátodat is, de én szívesen elfogadtam a kórházit, mert ugyebár eléggé véres (egyéb) lesz... az egyébként elől hasított volt. De a "lényeg" szerintem, hogy az "aranyórában" teljes testfelülettel érintkezzetek.
2015. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
nem csak a "bőrkontakt "miatt, a babának 1-2 órán belül szopiznia kell(nem a tej miatt)mert a méhben tudnak ugyan, gyakorolták, viszont születés után 1-2 órán belül rögzül be, aki később kezdi, pl császáosak, ott már javarészt gondok is lesznek a baba szoptatásával az elején
2015. jan. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Én pólóban szültem mindkét gyerekemet, gyűlölöm a hálóingeket. Semmi gond nem volt belőle. :)
2015. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem sajnos, legalábbis nálunk nem. Kb fél óra múlva szoptathattam először.


3 gyerekes

2015. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Az újszülött szopóreflexe a születése utáni második óra során 45 percig a legintenzívebb. A szoptatás késleltetése megnehezítheti az újszülött számára a hatékony szopás megtanulását a későbbiekben.


[link]


és amúgy nem árt hagyni egy picit küzdeni, nem egyből szájba tenni, hanem a közelébe, hogy ő keresse, kapjon rá

2015. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

itt tudomásom szerint nem adnak "kölcsön"ruhát...

2015. jan. 22. 10:57
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
az nem semmi, hogy a sok buta lepontozza az új infokat, számukra biztos a föld is lapos..
2015. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha olyat szeretnél, akkor menj melltartó nélkül, mélyebben dekoltált pólóban.


Én sima testre tapadós pólóban szültem, szülés közben rekeszizom magasságig felgyűrték, aztán csókolom. Amikor kellett,akkor meg egyszerűen a férjem lehámozta rólam és kész.


De egy sima bővebb pólót (két mérettel nagyobb) lazán felemelsz és máris macera nélkül meg van oldva.

2015. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!