Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Iden mar tenyleg nem lehet...

Iden mar tenyleg nem lehet orvost fogadni? Annal kell szülni, aki eppen benn lesz?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt hol hallottad? Én kizártnak tartom.
2015. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is hallottam ilyesmit, de talán úgy, hogy orvost nem lehet fogadni, csak szülészt.


de ettől függetlenül ismerősmost terhes az elején van és van fogadott orvosa...(illetve annak magánrendelésére jár)

2015. jan. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én múlt héten kérdeztem meg az orvosomat, akinél szültem tavaly, hogy idén is járhatok e hozzá és szülhetek majd nála ismét és azt mondta természetesen.
2015. jan. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvost választani jogod van!
2015. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szombathelyen például nem lehet már évek óta orvost fogadni, csak szülésznőt. Én többek között ezért nem is ott szültem és a következőt se fogom ott. Azzal magyarázta a főorvos a döntést, hogy az orvosok nem foglalkoztak a sima betegekkel, és állandó panasz volt emiatt, a dokik mindenkit rá akartak kényszeríteni arra, hogy fogadjanak fel valakit. De arról nem hallottam, hogy országosan tiltani akarnák. Mondjuk azt gondolom, hogy ahogyan kellően sok pénzzel azért Szombathelyen is kijátszhato a rendszer, országosan is megoldanánk mi nők. Én például 3-400 ezret is fizetnék, hogy a saját dokim legyen bent, és ezzel nem vagyok egyedül. De nem gondolom, hogy az orvosi kamarán ilyen szigorítást át tudnának vinni. Az orvosoknak se lenne jó, ha megszűnne ez a bevételi forrasuk.
2015. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!