Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes vagyok. Úgy tudom,...

36 hetes vagyok. Úgy tudom, hogy már nem lehet szülésznőt fogadni. Tényleg így van? Vagy még azért "titokban" lehet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt azelőtt kezdték mondogatni,h én szülni mentem volna.Akkor még volt gazdagon szinte mindenkinek.Szerintem kérdezd meg,aztán majd elmondja,ha nem.Amúgy szerintem felesleges.Nem szenvedtem semmiben hátrányt,h nekem nem volt.Pedig még éjszaka is szültem.
2008. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,de az orvosnak úgyis ott kell majd lenni,pl gátmetszés,varratok stb.Mindenki maga dönt,mit szeretne,én csal orvost fogadtam.
2008. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehet hisz a szülésznőnek kb a terhességed 35. hetétől van szerepe. Keress meg egyet aki szimpatikus a kórházban ahol szülni fogsz és beszélj vele.
2008. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Kórház válogatja, nálunk lehet.

Sokszor az orvos csak a kitolási szakaszban van jelen, előtte a szülésznő foglalkozik veled, ő az elejétől a végéig melletted van, rengeteget segít. Nekem biztonságot ad.

Bátran érdeklődj utána, azzal nem veszítesz semmit.

2008. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!