Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal babát szeretnén....

A párommal babát szeretnén. Holnap megyek dokihoz. Már előre gondolkodunk, és ha tényleg terhes vagyok, akkor szeretnénk szülésznőt fogadni, dokit NEM. Csak félünk, hogy drága. Mennyit kell fizetni egy fogadott szülésznőnek?

Figyelt kérdés
Azért fontos már ennyire korán, mert azt a szülésznőt, akit szeretnénk megfogadni, nagyon sokan kedvelik, és ezért időben kell nála jelentkezni, különben nem tud elvállalni.
2008. ápr. 21. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Minenkinek más az ára.Kórházanként változik.Ezt a szülésznötöl személyesen kérdezd meg,nincsen benne semmi.

2008. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, és azt mondta, ahogy majd mi gondoljuk. Nem akarok neki túl keveset, de túl sokat sem adni.
2008. ápr. 21. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a nőgyógyász "ára" min. 50 e, a szülésznőé pedig min. 20 e. De aztán ki tudja, ha fogadott és jó, én adnék neki 30 e-et is ha ki tudom gazdálkodni, végülis ő végzi a kemény melót és ő van veled a vajúdáskor is.
2008. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!