Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nőket miért zavarja hisztéri...

A nőket miért zavarja hisztérikusan a szülés alatti hízás?

Figyelt kérdés

Terhes a feleséged.Gyarapszik.Ez teljesen természetes folyamat.Dícséred hogy így is milyen csinos.De ő teljesen elkeseredett a plusz kilók miatt,mintha ez lenne most a legfontosabb.


Ha olyan hangsúllyal mondasz vmit akkor ő már rögtön kiborul hogy ő milyen kövér és csúnya...


De miért?

Most nem mindegy hány kilót hízol terhesség alatt?

A baba a lényeg,nem néhány nyomorult plusz kiló.



2015. jan. 24. 12:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nem zavarja a nőket a hízás? :D
2015. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a férj vagy? Kitartás! :) Mondhatsz akármit, a hormonok dolgoznak. Nem fogod tudni meggyőzni. Mások vagyunk, engem például egyáltalán nem zavart volna ha nagyobb lesz a súlyom, ez ezzel jár. Általában az alapvetően karcsúbb illetve normál testalkatú nőket jobban zavarja a terhesség alatti súlytöbblet.
2015. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit mondok erre? Volt kb 1 hete egy kérdés családi kapcs kateg-ba, hogy miért ilyen igénytelen a felesége szülés után és miért nem fogy le. Én írtam oda egy választ, hogy a 3 terhesség alatt 30 kiló maradt rajtam. Le lettem pontozva és elmondtak ott minden szégyentelen igénytelennek. Akkor szerinted?
2015. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A nőket mindig zavarja a hízás teljesen mindegy milyen okból történik. Én 17 kg-t fogytam a terhességem előtt most vagyok 10 hetes,de én is aggódok amiatt,hogy mennyi fog rajtam maradni a szülés után. Tudom milyen kemény volt leadni azt a 17kg és ha belegondolok,hogy ezt újra előlről kell kezdenem....
2015. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nők is vagyunk, nem csak inkubátorok. :D

Engem azért zavar, hogy félidőnél már 7 kg plusznál járok, mert nekem kell majd azt egyszer leadni is... És még hol a vége?

2015. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Most nem mindegy hány kilót hízol terhesség alatt? "

Nem, nem mindegy. Ugyanis a túlzott mértékű hízás nem csak az anyának, hanem a babának is rossz. Nem egészséges egy terhesség során mondjuk 40 kilót felszedni.

2015. jan. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem zavarna férfiként mondjuk plusz 20 kg háromnegyed év alatt? Őszintén! Gyerek ide vagy oda, azért a nő/ember is megmaradt mögötte, tiszteletben kell tartani az érzéseit! Nagyon sok változáson megy keresztül, egyre fáradtabb, egyre félelmetesebb az időszak és a megmásíthatatlan változások is megviselik. Ráadásul nem érzi magát csinosnak, szépnek, mert a mai sztereotípia nem az, amit a tükörben lát. A babának biztosan örül, de ez nem fekete vagy fehér helyzet.
2015. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

15 hetes terhes vagyok. Sokat vártunk a babára, nem csak úgy jött és így volt időm feldolgozni, elfogadni, h a testem már nem lesz a régi. így minden változást higgadtan fogadok, hiszen fel vagyok rá készülve. Nem sajnálom a terhesség előtti testem, (pedig lenne mit) mert alig vártam, h ez az időszak eljöjjön végre. Ha valaki megjegyezné, h híztam, azt mondanám, igen, persze, hisz terhes vagyok és még fogok is jó pár kilót. De eddig még csak dicséretet kaptam, h milyen kis csinos vagyok.


Szerintem neki nem volt ideje megbékélni a változásokkal és most sokkolja minden egyes kiló.

2015. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én elsővel 30at hiztam, nem érdekelt mert nagyon vártuk, és tudtam hogy le fogom adni. Most már próbálok odafigyelni hisz már van egy 2 évesem és nem akarom h a végére már menni se birjak. én is hetente mérem magam, és kiakadok amit látok, és ha tükörbe nézek, nemrég fogytam le, és most újra hatalmas vagyok.
2015. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Szülés alatti hízás????????????A szülés alatt csak nem hízik.A terhesség alatt inkább.Egyébként vannak férfiak akik leszólják a nőket ha terhesség alatt sokat híznak.
2015. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!