Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nőket miért zavarja hisztéri...

A nőket miért zavarja hisztérikusan a szülés alatti hízás?

Figyelt kérdés

Terhes a feleséged.Gyarapszik.Ez teljesen természetes folyamat.Dícséred hogy így is milyen csinos.De ő teljesen elkeseredett a plusz kilók miatt,mintha ez lenne most a legfontosabb.


Ha olyan hangsúllyal mondasz vmit akkor ő már rögtön kiborul hogy ő milyen kövér és csúnya...


De miért?

Most nem mindegy hány kilót hízol terhesség alatt?

A baba a lényeg,nem néhány nyomorult plusz kiló.



2015. jan. 24. 12:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
utolsó csak meg kellett jegyezned hogy félre írta. senki mást nem zavart annyira hogy beszóljon. gratulálok, kiszűrted a lényeget.
2015. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Engem spec nem érdekelt. Mondjuk sosem voltam vékony, akkor sem, amikor megismerkedtünk, akkor sem, amikor terhes lettem. Mindig mondta, hogy lassan gurulok. Mondjuk tényleg nagy lett a hasam a végére, azt hitték ikrek. Szülés után 2 héttel mát 5kg-al voltam kevesebb, mint amivel kezdtem, összesen 25kg ugrott le a szülés napja után. Valahogy ezt számon tartom, de én mondjuk csinos vagyok gyerek mellett is, összerántom magam minden nap és nőiesen is öltözködöm. Ezen a szülés sem változtatott, szóval nem mindenkit zavar, hogy terhesen hogy alakult a súlya :)
2015. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem nem mindegy,hogy mennyit hízik!! Persze ha most valakinek 15 kiló sikeredik, az nem vészes, de a 30 kilóknál már elgondolkoztató a cukor és a toxémia veszély miatt is. A terhesség nem jár feltétlen extra hízással (nem számít extra hízásnak a magzat, a lepény és a víz súlya sem)...55 kilóval indítottam és 7 kiló sikeredett fel. Ez nem hősködés, odafigyeltem, de nagyban alkati kérdés is a dolog. Az az orvos, akihez először mentem (magánrendelésre!!!!) azt mondta, hogy ne hogy túl sokat hízzak, mert a férjem el fog hagyni, hát bőgve jöttem ki tőle, aztán ott is hagytam. Így nagyon könnyen viseltem az egész terhességet, még a szülés napján is csavarogtam a városban, meg terhes tornáztam, de így is előfordult, hogy nyehegtem egy kicsit :)... Persze nem a kilók a legfontosabbak, így utólag, azt mondom hogy az ember gyereke 50 kilót is simán megérne, viszont a szülés után könnyebb a dolga, annak aki kevesebbet szedett fel.
2015. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12. vagyok


De rendes dokik vannak...

Nekem pont hogy azt mondta az enyém, amikor vicceltem neki, hogy apu le fog lépni, ha így maradok szülés után is (nem menne vissza a hasam) hogy dehogyis hagy, ott lesz egy gyönyörű gyerek neki.

2015. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart a hìzás, sőt örültem is a plusz 25 kilòmnak. Sokkal jobban èreztem magam ùgy,mint ìgy soványan. Tudom èn 100-bòl 1 vagyok, aki ezt mondja.
2015. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán a hízás zavarja őket, hanem szerintem az, hogy a testük hirtelen azt kezd el csinálni, amit "ő" akar.

Én inkább az egészségügyi rendellenességektől féltem, a lábdagadástól, vizesedéstől, zavart hogy nem tudok hajolni. Mindig elég mozgékony voltam, és furcsa volt, hogy nem uralom már a testem, hanem a baba "diktál". Amúgy összesen 10 kilót híztam, és nem lett hatalmas hasam, mégis furcsa volt, hogy hónapokig nem voltam "önmagam".

2015. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem azt mondta a védőnő, hogy összesen 10 kg-ot lehet hízni terhesség alatt, különben befektetnek diétázni a kórházba. Ahhoz meg kinek van kedve? Nagyon "jó", mert most vagyok csak 12 hetes, de máris 5 kg felszaladt- még jó, hogy ezt írta be kezdő súlynak, és nem a terhesség előttit...
2015. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!