Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra hány db. Tena...

Szülés utánra hány db. Tena betétet vettetek? Mennyit érdemes belőle venni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem Tenát vettem, hanem másfajtát, de ez is elég vastag volt. Én azt taácsolom, legalább 30 drabot vegyél ami extra vastag, és utána már jó lesz a sima éjszakai is.
2015. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egy 30 db-os csomagot vettem, nekem az elfogyott, utána éjszakai alwayst használtam.
2015. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én egy nagy csomaggal vettem, azt hiszem 20 vagy 30 darab volt benne. Mindet el is használtam, így éreztem "biztonságban" magam. Amúgy az változó, hogy kinek mennyi kell, mert van akinek csak az első nap van sok vérzése, és utána elég a menzeszes éjszakai betét, van akiből meg több napig ömlik a vér, ezt előre nem tudod kiszámítani.

Véleményem szerint jobb ha mindkét fajtából viszel bőven, ha a Tenát mégse használnád el mind, akkor elteszed a következő szüléshez, vagy odaadod rokonnak, barátnőnek, ha szülni megy.

2015. jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rossmann saját márkás inkontinencia betétből vettem 1 csomaggal. Az elég is volt, sőt 4 db-ot a kórházban hagytam az egyik anyukának akinek elfogyott a tenája idő előtt. De ez változó, én alig véreztem, valaki pedig 2 tenát is ragasztott a bugyijába, mert annyira erősen dőlt belőle.
2015. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor veszek belőle két csomaggal az a biztos.
2015. jan. 26. 14:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Tena-ból melyiket használtátok? Én a Tena Lady extra-ra gondoltam.
2015. jan. 26. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tena extrát használtam, maradt néhány darab a 30-as csomagból, otthon is használtam néhány napig, mert kellemes puha volt.
2015. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én első két nap eléggé véreztem, akkor Tena lady pelenkát használtam (abból 4-5 kellett), aztán a betétet. Szerintem jó a pelenka (felhúzható bugyi), még szülés előtt a férjem fél órát nevetett rajta :) Viszont nagyon hasznos volt, ráadásul császárral szültem, és kényelmes volt a hasamnak!
2015. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33-as tena extrát vittem, amiből már szülés előtt elhasználtam néhányat (magzatvíz), utána pedig adtam néhány db-ot egy ismerősnek, és még így is maradt pár darab, amire nem lett volna szükség. Utána a sima betét is elég volt. Úgyhogy szerintem egy csomag bőven elég kell, hogy legyen.
2015. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30-as, bocsi
2015. jan. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!