Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2 évesnek milyen téli cipőt...

2 évesnek milyen téli cipőt vesztek, vettetek? Elég egy pár, vagy érdemes kettőt venni?

Figyelt kérdés
Bölcsis már, így biztos nagyobb igénybevételnek lesz idén kitéve a téli cipő. Szóval valami nem drága de strapabíró kéne ami persze megfelel mindennek, keménykérges stb.
2014. nov. 1. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Én 2 supefit csizmát vettem a fiamnak ennyi idősen, most már 3,5 éves, de idén is kettő ilyet fog kapni.
2014. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

deichmann-ban a baren schule márkájút néztem a kisfiamnak, aki szintén bölcsis.

én két párat tervezek venni, egyet itthonra, egyet a bölcsibe az udvarra.


ha nem vagy ellene az örökölt cipőknek, akkor a hirdetési oldalakon egész jó állapotúakat lehet kapni a bolti ár töredékéért (elefanten, primigi...)

2014. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Kettőt biztosan veszek neki.Egy bakancsot és egy hótaposót.

Tervezek még egy csini csizmát is.Mind D.D.Step márkájú.

2 éves kislány

2014. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Jelenleg van egy Superfit bakancsa, egy Elefanten hótaposója és egy Pediped GG bokacsizmája csinosnak. Remélem elég lesz. Ha kell még, akkor Elefantent vagy Baren Schuhet vennék, esetleg CCC-ben néznék körül.
2014. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
lányomnak bölcsisként is csak 1 pár volt ,most ovisként is 1 pár téli csizmája van ,lidlben szokott igazán jó csizma lenni és nem drága .
2014. nov. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na ismét az irigység...

Jól le lettünk pontozva,mert több lábbelije van a gyereknek!

Nekem is van 5 téli lábbelim.

Egy bakancs,egy hótaposó,egy lapos talpú boka csizma,egy magas sarkú boka csizma,és egy hosszú szárú csizma.

Nem hiszem,hogy nekik 1 pár elég lenne!

2014. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet én is inkább veszek egy téli dd step cipőt meg majd egy hótaposót.
2014. nov. 2. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én 2,5 is van kettő. Mivel ő nagyon eleven gyerek, simán átáztatja a hótaposót a száránál, ahol nincs gumi. Tavaly is megcsinálta, abban a minimális kis havacskában, ami volt. Azért, hogy ne kellejen cipőt venni neki, nem fogom letiltani a latyakolásról, mi sokat kirándulunk, már ő is sokat bír lábon. Így tervezünk venni egy bélelt gumicsizmát is. Eddig van egy hótaposója és van egy bélelt bakancsa, még nem bölcsis.

Az óvodás nagytesónak viszont van külön ovis kinti cipője, mert ott tuti biztos, hogy eláztat egyet.Ők délután is kinn vannak, és ha van sár, az én lányom tuti, hogy csurom vizes cipővel köszön nekünk. Aztán séta haza... 100%, hogy állandóan beteg lenne. Neki is van hótaposója, van bélelt bakancsa és van egy ovis kinti téli cipője.

2014. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mármint 2,5 évesnek. Ez kimaradt.
2014. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én sem értem miért lettetek lepontozva.....

a kérdésemre válaszoltatok, aztán hogy ki hány cipőt tart jónak az egy dolog, de attól még a válasz hasznos.

A bölcsis kinti udvarozásra kiváncsi leszek mi lesz, tartok tőle, hogy tényleg kell a 2 pár cipő :)

2014. nov. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!