Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A befektetés után, mikor...

A befektetés után, mikor szültetek és hogyan?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat előre :D

2015. jan. 26. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap fektettek be 1 hét túlhordás után, kedden 10-kor indították. Addig semmi bajom nem volt, a kórházban töltött 2 nap nagyon megviselt lelkileg.
2015. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38 hetesen kerültem be, fájásaim voltak aztán egyszer csak leálltak. 40+3 hetesen indították meg.
2015. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
40+4nél fektettek be. 40+5nél beindultak a fájások délután 3kor, de mint derült égből a villámcsapás, egyből 5-7 percesek voltak. Délelőtt még vizsgálatokon voltam, nyoma sem volt annak h szülni fogok. Másnap, 40+6ra szültem meg, hüvelyi úton.
2015. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32 hetesen feküdtem be, 38. héten szültem program császárral :)
2015. jan. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon vizesedtem fehérje volt a vizeletemben így kiírt nap előtt 4 nappal befektettek, kiírt napon indították a szülést, 3 nap múlva megcsászároztak! Második babámnál az előző császár miatt a 39ik héten befektettek, nem indult meg a szülés így kiírt nap előtt 2 nappal császároztak.
2015. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40+4 naposan fektettek be, aznap este magától megindult és másnap délelőtt megszültem. Könnyen ment minden. :)
2015. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35.het vegen fekudtem be fajasokkal. Szombati nap volt, vasarnap valtottan 36 hetre. Hetfon delutan surgos csaszarral szultem. Addigra ismet voltak fajasaim, es nyiltam is gyorsan de nem volt tobb ido. Minden perc szamitott.
2015. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Otthon kezdődött a dolog, egyik szerda éjjel, akkor még nem tudtam mire számítsak, korai volt, előtte még nem szültem, így csak pénteken reggel indultunk kórházba! Csütörtökön már nem éreztem fájdalmat! Pénteken délelőtt 11 órakor született meg a kislányom, 20+5 naposan, egészségesen, de halva! :( A szülés teljesen váratlanul ért, semmilyen formában nem készültem rá!!
2015. jan. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első terhességemmel 40+4-gyel fektetek be, semmilyen vizsgálatot nem csináltak, dühöngtem is hogy minek lopom itt a napot ahelyett hogy tenném otthon a dolgomat. Aznap este magától megkezdődött a vajúdás, néhány 20-, illetve 10 perces fájás után beállt 5-percesekre, egész éjjel így tartotta magát. Másnap délelőtt 10 körül meg is született.
2015. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csutortokon fektettek be ami nagyon megviselt ugyhogy csutortok este meg is indult a szules magatol penteken megszuletett a kiírás előtt 3 nappal.
2015. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!