Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi kellhet nekem és a fiamnak...

Mi kellhet nekem és a fiamnak a kórházba?

Figyelt kérdés

Április végén sajnos 3 napra bekell feküdnie a fiamnak a kórházba. Akkor lesz 20 hónapos. Egy neurológiai kivizsgálásról van szó, én is ott lehetek vele de fogalmam sincs mikre lehet szükségünk. Nem tudom hogy működik egy ilyen kivizsgálás, tartok az ismeretlentől. Természetes a pelenka, ruha, az alap, mindenhasználatos dolgok, de mi az amire nem gondolok és szükségünk lehet rá? Pl tápszert iszik még reggel és este. Vigyek be neki egy zacskóval? És pl hogy fogom ott elmosogatni? Vagy mit adok neki inni? (Teát szoktam neki főzni.) És magamnak mit pakoljak?

Bocsánat ha butaságokat kérdezek, de kicsit pánikolok, szerencsére még nem volt dolgunk hosszabb távon a kórházzal, és fogalmam sincs hogy lesz. :(



2014. ápr. 5. 10:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nagyon szétszórt vagyok, szóval az üvegét hogy fogom ott elmosogatni.
2014. ápr. 5. 10:52
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Max apuka minden nap főz friss teát amit bevisz nektek. Főzni nem tudsz. Mosogatni igen, arra ott a csap, ha melegiteni kell ott a mikro. Kórháztól függ , érdemes lenne felhivni és megérdeklödni.
2014. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja! És az altatástól is nagyon félek, mármint hogy hogyan altatom el a fiamat. Gondolom lesznek ott más gyerekek is, és a fiam rossz alvó, ráadásul itthon az a megszokott hogy teljes csöndben, félhomályban, alszik el úgy, hogy énekelek neki. Ezt nem lehet kivitelezni. :(
2014. ápr. 5. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Mosogatni kehet a szobai mosdokagylonal - vigyél mosogatószert. Vigyél tapszert, teát kapsz a kórházban. Evoeszkoz, szalveta, wc papir. Jatek a kicsinek. Telefon, töltő, magazin vagy konyv magadnak.
2014. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én sajnos már 2x feküdtem be babámmal kórházba.

nem kell sok minden, tápszert szerintem adnak, elvileg a szobában nem szabad ennivalót vinni (mármint magadnak), tehát mosogatni sem tudsz.

nekem a telefonomra töltöttünk sok zenét, nekem az kellett leginkább persze fülhallgatóval. babának néhány játék. hordozókendő jöhet még jól, ha használtok.


sajnos a napirendje, meg az alvási szokásai teljesen felborulnak majd, a kórházi rutin szerinte fogják keltegetni lázmérésért, vizsgálatért. készülj lelkiekben, hogy elég kemény 3 napotok lesz. sok erőt!

2014. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos kórházfüggő is lehet. "Nálunk" (Bethesda neurológia) anno volt a folyosón egy mikró, amiben lehetett tápszert, egyebeket melegíteni/forralni, a szobai csapnál meg tudtam mosogatni. Azán én vittem magammal ennivalót, engedték, a kicsiknek plusz még volt napi 3szori étkezés, ahol rákérdeztek, mit ehet már. Engem eléggé megviselt, de a gyerekem - leszámítva egy félperces vérvételt - simán élvezte az ottani játékokat, gyerektársaságot, meg hogy egy ágyban aludtunk.
2014. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!