Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek nyákdugó, vagy...

Szerintetek nyákdugó, vagy folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

38 hetes kismama vagyok,egy durva méhszájvizsgálaton estem át. Az orvos kezén kocsonyás barnás dolgot láttam a vizsgálat után,majd ezután folyamatosan ilyen állagú "dolog" távozott belőlem 3 napig... nyúlós volt,barna alapon,vér darabokkal(elnézést,nem tudom szebben leírni)

Volt valaki hasonló helyzetben? Nyákdugó ment el szerintetek,vagy ez csak a vizsgálat okozta folyás lehetett?

köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 28. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a nyákdugó is igy néz ki,lehetett az is.De ha tényleg az volt a doki monhatta volna....
2015. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyákgugò volt. Nekem is egy vizsgálat után távozott, bár nekem csak otthon, de utána minden nap jött mèg ki 1-1 pici darab. Rá 6 napra szültem.
2015. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hát a doki stílusáról inkább ne beszéljünk, nem mondott az semmit...nem hogy azt,hogy mit csinált,de még az állapotunkról sem.

Annyit tudok 2111 a méhszáj.

Köszönöm még1x!

2015. jan. 28. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez tuti nyákdugó volt!!

Már nem sok van,és szülsz :)

Könnyű és gyors szülést kívánok! :)


33+5 hkm

2015. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,aranyos vagy :)

Legyen úgy...kicsit félek a túlhordástól...:)

2015. jan. 28. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!