Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hete szultem csaszarral de...

6 hete szultem csaszarral de oszevisza jon meg a menszeszem, most pl megvolt elmult es rakovetkezo napon megint megjott es sok is van azota is tart ez gondot jelent?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem még nem menszesz,hanem a szülés utáni gyermekágyi folyás... Nekem is ilyen volt császár után,volt hogy napokig semmi,aztán megint pár napig erősebb volt.Teljesen 8.hétre múlt el.
2010. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi azt hittem hogy valami gond van azt viszont hallotam hogy a csaszarosoknal igazan 8 het a teljes felepules
2010. febr. 9. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen és az is "normális" a császár után,hogy szinte már azt hiszed elmúlik,aztán megint kezdődik... Ne aggódj emiatt :)
2010. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pihenj többet. Szülés után kb. hat héttel van egy "emlékeztető vérzés", amolyan nulladik menstruáció. Ha szoptatsz, akkor ezután még kár két évre is eltűnhet a ciklusod. Ha viszont már hetek óta ez megy, hogy megáll, újraindul, megáll, újraindul, akkor nem pihensz eleget. Fogadjunk, hogy azt csinálod, hogy eláll, örülsz, házimunka, bevásárlás, séta, minden, újraindul, megijedsz, többet pihensz, eláll, megint örülsz neki, hogy felépültél, elölről. Marhaság. Tessék pihenni.

Hosszú távon szoptatás alatt bármilyen rendszertelenségű bárilyen vérezgetés normálisnak számít, és ha nincs vérzés, az is.

2010. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

huuu de igazad van utolso valasziro:)

tenyleg nem pihenek eleget ejjelente is jo ha 3-4 orat tudok aludni allandoan ebred a kicsi meg aztan van meg nekem egy 2.5 eves lanyom is:)

2010. febr. 9. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!