Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37+4 napos terhes vagyok.2napj...

Csoba ildiko kérdése:

37+4 napos terhes vagyok.2napja erős nyilalást érzek a hasam aljába. Ez josló fájás vagy esetleg a szülés előjele?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Bár én nem jóslóztam anno és egyelőre most sem, de állitólag az olyasmi, mint a szülés megindulása. Az pedig fájdalmas keményedésekből állt nálam, szóval valami olyasmit tudok elképzelni vagy esetleg görcsöket (?).


Viszont a nyilallást el tudom képzelni a méhszáj nyílásának jeleként így a végén.


Igazából ahány kismama, annyiféle fájdalom. Kinek ilyen - kinek olyan, kinek erősebb - kinek enyhébb, ki itt érzi jobban - ki ott... :)

2015. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Valoszinű hogy inkább a méhszáj kezd nyilni,mert egy pillanat alatt elmul,de éktelenűl belenyilal! Ami nem kellemes!
2015. febr. 1. 22:48
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is voltak ilyen fájdalmaim,még majdnem előbb is kezdődtek ,mint Neked.

39 hetes vagyok,és nem szültem még meg!

Inkább a méhszájad változhat,rövidül v.nyílik,és ezt érezheted szerintem!

2015. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 37+4 hkm, már egy hete nekem is van ilyen jellegű fájdalmam. Már várom, hogy megszülessen, mert bár azonkívül semmi kellemetlenségem sincs, hogy nehezen mászok ki az ágyból, a lepény III. fokban érett, bár elvileg ez normális ilyenkor. Ti hogy bírjátok még?
2015. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha sokat mászkálok fáj és dagad a lábam,de csak akkor! Pár napja a savval küszködök,már mindent bevetettem ellene,kevés sikerrel,jelenleg renit szedek!
2015. febr. 2. 21:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyben vagy még?
2015. febr. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen! 18-ra vagyok kiirva,de megyek minden bajom van.Görcsölök,keményedek,ha fekszem akkor nincs gond! Te?
2015. febr. 5. 23:38
 8/13 anonim ***** válasza:
38+2 hkm vagyok, nekem semmi görcs, keményedés, fájás nincs. Mindössze a fejével nyom rendesen, valószínű beékelődött. Az orrom megdagadt, hasam lentebb van, ennyi. Hirtelen el tudok fáradni, de amíg bírom, csinálom a háztartási teendőket. Már nagyon várom!
2015. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az első kérdező vagyok! 38+5 napos voltam amikor nst-ről már nem engedtek haza,mer fájásaim voltak,és 2újnyira nyitva! Még aznap 1/2 3-ra megszültem a kisfiamat,3100gr 52 cm! Mind a ketten jol vagyunk!
2015. febr. 14. 16:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok, jó egészséget nektek!
2015. febr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!