Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Szerintetek mikor szülhetek?

Figyelt kérdés
38 hetes+3 napos vagyok, C1000 a méhszáj értékem. A baba 1 héttel nagyobb a méretei alapján. Sokat jóslózok, de a CTG semmi összehúzódást nem mutat!

2014. júl. 29. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármikor.
2014. júl. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehetetlen megmondani.

Én 2111es méhszájjal és nyákdugó nélkül vagyok 3 hete. Menszes szerint ma vagyok 40+2 hetes. Nekem sokat keményedik a hasam, meg görcsölget. De semmi erős és semmi rendszeres. A doki is azt mondta, június végén, hogy júli második felében ebből baba lesz. Hát lassan itt az augusztus és semmi. Viszont lecsökkent a magzatvíz ami eddig is kevesebb volt az átlagnál, így azt mondta, még egyszer megnéz (mai napon délután) és lehet, hogy még a héten beindítja. Eléggé izgulok mi lesz délután... :-/


Ahogy látom nálad még a méhszáj teljesen zárt, csak rövidült vagy, így akár simán viheted a végéig is mint én. :)

2014. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen hiába vannak jóslóim én is úgy érzem hogy túlfogunk menni a kiírton:/ pedig már nagyon türelmetlenül várom :)
2014. júl. 30. 20:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked remélem minden rendben van és már babázol :)
2014. júl. 30. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!