Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok harmadik-negyedik...

Hogy vagytok harmadik-negyedik babát várók? Hogy telik a terhesség?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia. Mi a harmadik fiunkat várjuk és jól vagyunk,csak nagyon fázom! Mocorgós a baba, most is az oldalamat feszíti. Étvágyam van, hamar elfáradok estére. Még 3 hónapom van, előre félek a melegtől.

27hkm.

2012. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Anita8401 ***** válasza:

Én egyszerre várom a 3-at és a 4-et :) a hányingert és az állandó álmosságot leszámítva remekül :))


12 hkm

2012. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A 3.-at várom,2 fiú után jön egy kislány.A 21. hetet taposom.Semmi tünetem nem volt,és most sincs(bezzeg a fiúknál majd végig émelyegtem,hánytam az egész terhességet),talán az van,hogy nem nagyon vagyok éhes.Eddig összesen 1.5 kg-t híztam.Mivel a srácokkal eléggé el vagyok foglalva,plusz a saját cégem miatt is utazgatnom kell,gyorsan repül az idő.Sokszor csak este van időm a "legkisebbre" koncentrálni.A meleget alapból nem szeretem,de hát ez van.
2012. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

en 3 babat varok szoval :) faradt vagyok, nagyo

n kivanos, es allandoan tokfozeleket ennek meg spagettit.

6kilot hiztam :(

2012. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Harmadik babát várom. Fáradtság, émelygés.

Miért raktad ki újra a kérdésed? A tiéd megszületett már?

2012. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Még van 3 hét :)

Csak úgy megtaláltam ezt a kérdést, gondoltam kirakom újra.

Én jól vagyok, nincs panaszom, 3.baba.

Izgulok, hogy milyen lesz a szülés :)

2012. szept. 21. 21:11
 7/19 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok.Nekem papíron még 1.5 hetem van,bár reménykedtem benne,hogy előbb kibújik(keményedek,a nyákdugóm már 2 hete elment,a méhszájérték C2222 már bő 1 hete),mert a 2. gyerekem ilyen értékek mellett 37+3 hetesen megszületett.Én 7 kiló hízásnál tartok,de semmi különösebb panaszom nincs(az éjszakai 3-4 pisilést és nem alvást leszámítva).Kedden megyek megint CTG-re,remélem haza se enged a szülésznőm,mert szülök.Majd kiderül.
2012. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mizújs veletek ? :)
2012. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A 3. és 7. vagyok.Szeptember 28.-án megszületett a pici lányom,3025 grammal és 51 centivel.Az első fájástól 2 óra telt el a megszületéséig.Nem volt se gátmetszésem,se sérülésem.Nagyon nagyon cuki baba,a fiúk teljesen odáig vannak érte.Persze én is!A világ legboldogabb embere vagyok!
2012. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked . :)

Te vagy kivel a másik kérdésnél is "beszélgetek "?

A gátvédelmes anyuka ? :)

2012. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!