Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki negyedik babát megszülték....

Gizike88 kérdése:

Ki negyedik babát megszülték. Milyen gyors volt a negyedik baba a harmadik babához képest? Én nekem a harmadik fiam egy óra alatt meg született. Csak félek minden szüléstől. Köszönöm a vbálaszokat

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az első 4 óra volt, a második és harmadik másfél óra, de én is nagyon izgultam. Kicsit "rosszul" sikerült a negyedik szülésem, mert megrepesztették a burkot, de nem volt szabad szülőszoba, így gyakorlatilag vissza kellett tartanom a szülést. Emiatt kicsit el is nyúlt (kb. 2-2,5 óra volt), de ahogy felfeküdtem az ágyra, gyorsan kinyomtam. Szóval, nálam kicsit rosszabb volt, mint a második, harmadik, de ez a rossz körülmények miatt volt. Az ismerőseimnek a negyedik szülés sokkal könnyebb és gyorsabb volt, mint a harmadik. (Végül az ötödik nekem is nagyon jól sikerült.)
2013. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3-4. vagy többedig baba,gyrosab rövidebb szülés lesz
2013. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!